השרות של PassportCard

השרות של PassportCard

נתקלתם בבעיה בחו"ל? בעטיפת הדרכון שלכם, תמצאו הנחיות פשוטות להתקשרות איתנו. אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין.

מידע כללי

  • לא מרגישים טוב בחו"ל? התקשרו אלינו. בעטיפת הדרכון שלכם, תמצאו הנחיות פשוטות להתקשרות איתנו. אנו נטען את הכרטיס שלכם בסכום הדרוש כדי שתוכלו לשלם לרופא, ללא השתתפות עצמית (ואל תשכחו לשמור את הקבלות). 
    תשלום על שרות רפואי בחו"ל בעזרת הכרטיס - לסרטון הדרכה לחץ כאן 
    במידת הצורך, הרופאים שלנו ישמחו לסייע לכם גם בהכוונה רפואית טלפונית בעברית. עכשיו תוכלו לחזור לחופשה, בלי ניירת ובלי כאב ראש. 
  • המזוודה לא הגיעה? לא לדאוג. התקשרו אלינו, ואנחנו נטען את הכרטיס שלכם במזומן, כדי שתוכלו לקנות כל מה שתזדקקו לו, עד שהמזוודות יגיעו - לסרטון הדרכה לחץ כאן

כאן תוכלו לקרוא את אמנת השירות המלאה שלנו.

 

מקרי חירום

אנחנו ערוכים לטפל בכם, בכל מצב. 

מהרגע שתתקשרו אלינו, חדר המצב שלנו ילווה ויתדרך אתכם, באופן רציף. כמו כן, נעדכן את הקרובים שלכם בארץ, מדי 30 דקות או בכל פרק זמן שתבקשו. 

  • פינוי אווירי. במידה שתזדקקו להטסה רפואית, מכל מקום בעולם, אנו נדאג להחזיר אתכם ארצה, בהקדם האפשרי, תוך ליווי והכוונה רפואית.
  • הצלה, איתור וחילוץ. צוות האיתור וההצלה שלנו פועל בשיתוף עם חיליק ואייל מגנוס. במידת הצורך, לא נהסס לשלוח אותם אליכם, כדי לחלץ אתכם ולהחזיר אתכם הביתה.

 

עיכוב בהגעת מזוודות

אתם ליד המסוע, אבל המזוודות לא? לא נורא. יש לכם PassportCard.

פנו לדלפק של חברת התעופה, דווחו על העיכוב ותקבלו אישור רשמי. התקשרו אלינו, ואנחנו נטען את הכרטיס שלכם במזומן. עכשיו, אתם יכולים לקנות מה שצריך, עד שהמזוודות יחזרו (ואל תשכחו לשמור את הקבלות) - לסרטון הדרכה לחץ כאן     

 

חדר רופאים

חדר הרופאים שלנו יספק לכם ייעוץ רפואי טלפוני בעברית או באנגלית.

במידת הצורך, יוכלו נציגינו להפנות אתכם לאחד או יותר ממיליוני הספקים הרפואיים אליהם ניתן לפנות, בכל רחבי העולם.

השרות של PassportCard - בכל בעיה ולכל שאלה, אנחנו כאן בשבילכם.

לאמנת השרות לחץ כאן

 

 

נגישות