פלטפורמת PassportCard Pocket

PassportCard – תמורה מיידית לכסף שלכם


חלפו הימים בהם ישראלים שנסעו לחו"ל הסתפקו בביטוח בריאות ממוצע, המציע שיפוי כספי זמן רב לאחר שחזרו מחו"ל, ואחרי הניסיונות לשלוח את כל האסמכתאות הנדרשות לקבלת הכספים שכבר הוציאו, בחזרה. כאשר PassportCard נכנסה לשוק, היא הציבה סטנדרטים חדשים בכל הקשור לביטוח נסיעות, הרי שזהו ביטוח הנסיעות הראשון בעולם המשלם למבוטחיו במקום. כלומר – PassportCard מאפשרת כיסוי הוצאות רפואיות ואחרות בתשלום מיידי, באמצעות כרטיס ה PassportCard . הכרטיס נטען בסכום הדרוש ומשמש מעין כרטיס דביט, המאפשר למבוטחים למעשה לשלם עבור כל שירות רפואי המכוסה בפוליסה – מבלי שיידרשו להוציא כספים מכיסם או לעכב את השלמת הטיפול.

המודל פורץ הדרך זכה להצלחה מסחררת, וכיום יותר ממיליון ישראלים מחזיקים בכרטיס PassportCard ומפעילים אותו בכל נסיעה לחו"ל.

כרטיס שנטען מייד, בלחיצת כפתור, ומשלם עבור המבוטח את החשבון בזמן אמת

פספורט קארד ממשיכה להסעיר את שוק ביטוחי הנסיעות – והפעם, בפלטפורמה הצעירה PassportCard Pocket, אשר מכניסה את כל הכרוך בהפעלת הביטוח – לכיס הקטן שלכם.

PassportCard Pocket הושקה לפני כשישה חודשים, ומאפשרת למבוטחי החברה לקבל שירות, ייעוץ רפואי, ואף להפעיל את הביטוח שלהם כשהם בחו"ל בעצמם – ובלחיצת כפתור אחת. במקום לרכוש חבילת שיחות על מנת להתקשר לביטוח במקרה הצורך, ו/ או לשמור קבלות על מנת לתבוע את הביטוח בדיעבד עם חזרתם לארץ – הם טוענים לעצמם את הכסף, לגמרי לבד, ומהטלפון האישי שלהם.


כאמור, PassportCard Pocket מביאה איתה חידוש נוסף – כידוע לכולם, כשאנו בחו"ל, התקשורת האינטרנטית - דרך רשת סלולרית מקומית או באמצעות WiFi - זמינה יותר מקשר טלפוני. מסיבה זו רתמו ב-PassportCard את רשת האינטרנט, כך שטעינת הכרטיס בסכום הדרוש מתאפשרת אונליין, בלחיצת כפתור וללא צורך בשיחה טלפונית עם נציג שירות.

 ממשיכים לעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם סוכני הביטוח

פלטפורמת PassportCard Pocket מוכיחה שוב כי ניתן להינות מיתרונות הדיגיטליזציה, מבלי לוותר על המגע האנושי. חברת PassportCard פועלת מאז ומתמיד בשיתוף פעולה הדוק עם סוכני הביטוח, המהווים במקרים רבים חוליה מקשרת עם המבוטחים. כך מרוויח הלקוח מערך שלם של אנשים, שדואג שהלקוח ימשיך להנות מהחופשה ויסיר דאגה מליבו בכל מה שקשור בתשלום התביעה. 


הרבה מעבר לכיסוי מיידי של הוצאות רפואיות


מרכיב חשוב בביטוח נסיעות הוא מענה מושלם לכל צורך רפואי. משתמשי פלטפורמת ה- PassportCard Pocket יודעים כי במקרה הצורך יוכלו להפעיל את פוליסת הביטוח ולטעון מיידית ובאופן מקוון, ללא צורך בשיחת טלפון, את הכרטיס בסכום הדרוש לביצוע תשלום עבור שירות רפואי מכל סוג שהוא - בבית חולים, מרפאה או בית מרקחת. אך מעבר למובן מאליו, הכיסוי הביטוחי שמעניקה פלטפורמת PassportCard Pocket הוא רחב הרבה יותר; למשל, גם במקרים של עיכוב הכבודה, ניתן לטעון בלחיצת כפתור את הכרטיס בכסף מזומן לקניית דברים ראשוניים. הטעינה מבוצעת תוך דקות ספורות, ניתן למשוך את הסכום במזומן בכל כספומט, ובאמצעות כך - להתמודד בקלות עם סיטואציה אשר בנסיבות אחרות היתה מעיבה על המשך הטיול כולו.

המערך שמפעילה PassportCard מבוסס על נסיון עצום אשר צברה החברה. אלגוריתם משוכלל מאפשר תמחור מדויק של עלות הטיפול ביעד המבוקש, וטעינה אוטומטית מיידית של הכרטיס בסכום הדרוש. גם כאן, חשוב להדגיש, כי האוטומציה אינה באה על חשבון האפשרות לנהל קשר עם נציג שירות או רופא מומחה - גורמים כאלה זמינים מיידית למבוטחים 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, בצ'אט או בטלפון.
וזה לא הכל -  משתמשי PassportCard Pocket יכולים לאתר באמצעות המערכת את המוסד הרפואי הקרוב ביותר, בו יקבלו את המענה הטוב ביותר לצורך שהתפתח. לאחר שהיעד המבוקש ידוע, ניתן גם להיעזר במערכת על מנת לנווט ולהגיע אליו.

כולנו מקווים שהטיול הבא יהיה טיול מושלם. כאשר אנחנו דואגים לבטח את עצמנו עם ביטוח נסיעות מקיף המתאים לאופי הנסיעה, על מנת לוודא כי בכל מקרה של מחלה, פציעה, אבדן רכוש או גניבה – יש לנו גב לטיפול מהיר בכל בעיה שתתעורר, אשר יאפשר לחזור לשיגרה המהנה של הטיול בהקדם. ביטוח הנסיעות של פספורטכארד, והטכנולוגיה החדשה של PassportCard Pocket – הופכים את שירותי הביטוח קלים אף יותר, מיידיים וזמינים. 

 

נגישות