ביטוח לחופשה באיטליה

 

בעמק מקסים באיטליה, בצפון מערב הרי האלפים למרגלות ה-Mont Blanc, משתרע העמק האגדי Chamonix, שמציע מגוון רחב של הזדמנויות לסקי ולסנובורד למתחילים ולמומחים, שקשה למצוא כמותו.

למשל, מסלול סקי של 20 קילומטרים עם ירידה אנכית של 2,700 מטרים ב-Vallée Blanche, הוא חוויה של נוף ומראות מדהימים שתישאו איתכם למשך כל החיים.

לעומת אתרי סקי באירופה, אלה שבאיטליה נוטים להיות באווירה רגועה וידידותית יותר תוך מתן דגש על חוויית החופשה. המזון והבידור חשובים בדיוק כמו הסקי. נוסחה זו עובדת במספר אתרי סקי באיטליה כמו Sestriere, Courmayeur ו-Sauze d’Oulx.

ועכשיו, שעוררנו את סקרנותכם לגבי חופשת סקי באיטליה, מהי המשמעות של ביטוח חופשה שכזאת? ובכן, הסקי, כמו כל פעילות ספורטיבית אתגרית, מגביר את הסבירות להיפצע. לכן, כשנוסעים לחופשת סקי צריך להצטייד לא רק בביגוד מתאים ובציוד נדרש, אלא גם בביטוח שיכסה גם את הציוד היקר שישמש אתכם וגם את הבריאות שלכם.

ביטוח חופשת סי

ביטוח שמכסה גם פעילות סקי הוא בעצם ביטוח רגיל משודרג. לפני שאתם רוכשים ביטוח לחופשת סקי יש שלושה דברים עיקריים שחשוב שתדעו:

1. ביטוח חופשת סקי מסייע להגן על ההשקעה שלכם – ההוצאות שכרוכות בטיול סקי הן גדולות, החל מכרטיסי עלייה לאתר וכלה בכרטיסי טיסה ומחירי מלונות בעונת השיא. אם פתאום תהיו חייבים לבטל את הטיול ברגע האחרון, אתם עלולים לאבד הרבה כסף.

 

 2. תאונות ומצבי חירום רפואיים מתרחשים בחופשת הסקי כשאתם הכי פחות מצפים להם – ייתכן שאתם גולשים לכם בחינניות במורד ההר ומרגישים ביטחון, אבל תאונות חמורות יכולות לקרות גם לגולשים המנוסים ביותר.

 

גם שפעת או הצטננות קשה יכולות להרוס את החופשה שתכננתם במשך זמן רב. פוליסת ביטוח לחופשת סקי בחו"ל עשויה לכסות את פינוי החירום והטיפול הרפואי. הקפידו על פוליסת ביטוח לחופשת סקי שמכסה גם כל מיני תקלות בחופשת הסקי, כך שאם תצטרכו לקצר את משך הטיול, תוכלו לחזור ולקיים את החופשה כשהדברים יסתדרו.

 

 

 

נגישות