רכישת ביטוח בנתב"ג

ביטוח נסיעות בנמל התעופה

אם חיכיתם עד לרגע האחרון כדי לרכוש ביטוח נסיעות לפני הנסיעה שלכם, אל תיכנסו לפאניקה. אתם עדיין יכולים לקבל כיסוי ביטוחי לעצמכם ולבני המשפחה.

לא פעם אנשים מתכננים לעצמם חופשה מדהימה, ורק בשדה התעופה הם פתאום קולטים ששכחו לגמרי מביטוח הנסיעות. ובכן, החדשות הטובות הן שיש מספר חברות שיאפשרו לכם לקבל ביטוח נסיעות בנמל התעופה ברגע האחרון, כיסוי שיגן עליכם בזמן שאתם שוהים בחו"ל.

חברות הביטוח יכסו את הנסיעה שלכם באופן מידי ברגע שבו אתם משלמים עבור הפוליסה. כך שאם אתם עושים זאת ברגע האחרון, זה עדיין לא סוף העולם, אם כי זה כמובן לא מצב אידיאלי ומומלץ. אבל, שימו לב, רוב החברות לא יבטחו אתכם לאחר שכבר עברתם את הצ'ק אין בנמל התעופה.

הדרך הטובה ביותר לרכוש ביטוח נסיעות היא כאשר אתם רוכשים את הטיסה. קחו בחשבון שרכישה מוקדמת של ביטוח הנסיעות תכסה אתכם במקרה שתצטרכו לבטל את הטיסה. אבל גם אם לא זכרתם לעשות זאת בזמן, אל ייאוש.

חברות מסוימות מבטיחות לכם ביטוח עד לרגע שבו אתם עוזבים את הארץ, אבל ברגע שאתם נמצאים מחוץ למדינה, לא תוכלו כבר לקנות כיסוי ביטוחי לחופשה שלכם.

כיסוי ביטוחי שתוכלו לקבל ברגע האחרון בנתב"ג

ביטוח הנסיעות ברגע האחרון צריך לכסות את כל מה שכיסתה הפוליסה הקודמת שרכשתם. לפיכך, גם ברגע האחרון תזכו בכיסוי רפואי בזמן השהייה בחו"ל, כיסוי אובדן המטען, אובדן או גניבה של פריטים כמו מצלמה וכסף או שיבוש תכניות החופשה שלכם. כל אלה יהיו מכוסים כמו הכיסוי שמציע ביטוח נסיעות לו הייתם עושים אותו בזמן.

עם זאת, אם תצטרכו פתאום לבטל את הנסיעה, או אם הטיסה שלכם תבוטל ברגע האחרון, אזי הכיסוי הביטוחי שרכשתם ברגע האחרון בשדה התעופה, כנראה לא יעזור לכם כי חברות רבות דורשות רכישה של הביטוח זמן מסוים לפני שאתם עוזבים את הארץ, כדי להבטיח כיסוי ביטולי טיסות או חופשות.

הסיבה לכך היא שזה יקל מאוד על נוסעים שיבחרו לקנות ביטוח נסיעות ברגע האחרון אחרי שגילו שהטיסה או החופשה שלהם מבוטלת. חברות הביטוח מגינות על עצמם מפני מקרים שכאלה.

רכישת ביטוח בנמל התעופה עלולה להגביל אתכם במידה זו או אחרת, לדוגמה:

  • לפני ואחרי הנסיעה. עלויות נוספות שנגרמו לפני שעזבתם את גבולות הארץ או לאחר שחזרתם, לא תמיד יהיו מכוסות.
  • לא הורשתם לעלות על הטיסה. חברת התעופה או חברת הנסיעות סירבה להעלות אתכם על המטוס מכול סיבה שהיא – לא תהיו מבוטחים.
  • לא הכנתם מראש ויזה כדי להיכנס לארץ היעד – ולא הורשתם להיכנס – הביטוח לא יכסה אתכם.

אם השארתם את ביטוח הנסיעות לרגע האחרון, אל תעשו זאת שוב. קבלו הצעת מחיר מחברת הביטוח וודאו שאתם מכוסים לפני שאתם יוצאים לחו"ל.

נגישות