איך לרכוש באינטרנט ביטוח נסיעות לחו"ל?

 

ביטוח נסיעות מספק לאנשים ביטוח ספציפי לעתות חירום (רפואי או אחר) בעת נסיעה לחו"ל. ביטוח נסיעות יכול לכלול טיפול חירום רפואי, אבדן מטען, ביטול טיול או כיסוי בעת אסון.

בקשה של ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט יכולה לחסוך לכם זמן וכסף אבל דורשת תיעוד ופנייה מקוונים. חשוב מאוד לבדוק את הפוליסה, לקבל כיסוי ביטוחי שמתאים לסוג הנסיעה שאתם מתכננים ולהבטיח שהמידע האישי והפיננסי שלכם מאובטח.

כך תוכלו לקנות ביטוח נסיעות לחו"ל באינטרנט

1. בקרו באתר האינטרנט של ספק הביטוח הנוכחי שלכם כדי לברר אם ביטוח הנסיעות זמין לכם כלקוחות קיימים. ייתכן שתוכלו לקבל הנחה עבור רכישה מקוונת ולקבל אצל אותה חברה יותר מאשר סוג ביטוח אחד.

 

2. רשמו את כל מי שעומד לנסוע אתכם. פוליסת ביטוח מקוונת משתנה בין נוסע יחיד לבין נסיעה של מספר בני משפחה. יש סעיפים בביטוח המקוון שצריך להשלים עבור נוסעים קטינים, שמבוססים על העובדה שהם נוסעים בליווי מבוגר. בחרו באפשרות המתאימה לנסיעה שלכם.

 

3. שימו לב לגבולות הכיסוי לפני שתסיימו את ההרשמה שלכם. קראו את רמות הכיסוי של הפוליסה ואלה אירועים היא מכסה. יש פוליסות שמספקות רק טיפול חירום אבל לא מכסות טיפול שקיבלתם לאחר שכבר שוחררתם מהמרפאה או מבית החולים.

 

4. חשוב להכין מראש תיעוד שנדרש במצבים רפואיים קיימים. ספקי ביטוח נסיעות מסוימים דורשים הוכחה למצבים רפואיים נוכחיים ומוציאים מהפוליסה תנאים אלה. ייתכן שתידרשו לשלוח רישומים רפואיים או הצהרה של הרופא שלכם לגבי מצבכם הבריאותי לפני שתסיימו את ההרשמה לביטוח.

 

5. בחרו בין ביטוח לנסיעה אחת או ביטוח נסיעות שנתי. ספקי ביטוח נסיעות באינטרנט מציעים ביטוח לנסיעה אחת או ביטוח שמכסה את כל הנסיעות שתערכו בשנה אחת. כיסוי שנתי מתאים למי שנוסע לחו"ל לעתים תכופות. ביטוח לנסיעה אחת אידיאלי למי שנוסע לחו"ל בערך פעם בשנה.

 

6. להגיש בקשה לביטוח נסיעות מקוון לפחות שבוע לפני מועד הנסיעה. יש חברות ביטוח נסיעות מקוונות שהביטוח שלהן נכנס לתוקף מיד לאחר עיבוד התשלום בכרטיס האשראי, אבל אחרות דורשות 2 עד 5 ימי עסקים עד שהביטוח מופעל. לכן, תנו לעצמכם לפחות שבוע מראש, כדי שהבטוח יחול לפני שאתם עוזבים את הארץ ועל מנת להבטיח שהכיסוי הביטוחי נכנס לתוקפו כשאתם נוסעים לחו"ל.

 

7. יש לכלול את כל יעדי הנסיעה שלכם בבקשת הביטוח. חשוב לרשום את כל האזורים שבהם אתם מתכוונים לבקר כשאתם ממלאים את בקשת הביטוח באינטרנט. מידע זה יקבע את שיעור הביטוח ויבטיח לכם כיסוי מלא.

 

8. קנו ביטוח ספציפי לסוג הנסיעה שאתם מבצעים. קראו חומר על מסלול הנסיעה כדי להעריך את הכיסוי הביטוחי שאתם באמת זקוקים לו ולוותר על אפשרויות שלא חלות על הטיול שלכם. בחרו בכיסוי להשכרת רכב, רק אם אתם באמת מתכוונים לנהוג בעצמכם בטיול ודלגו על סעיף זה אם הנסיעות שלכם יהיו בתחבורה ציבורית. כיסוי ביטוחי למטען שימושי רק אם אתם שולחים את המטען בבטן המטוס.

 

9. הירשמו תוך שימוש בשרת מאובטח. וודאו שהספק ממנו אתם רוכשים את ביטוח הנסיעות פועל באמצעות שרת מאובטח כשהוא אוסף את המידע האישי והפיננסי שלכם בעת ההרשמה.

 

10. השיגו הודעת אישור מהספק. אתם אמורים לקבל דוא"ל המאשר שהבקשה והתשלום שלכם התקבלו ותועדו בהצלחה. אם לא קיבלתם דוא"ל זמן קצר לאחר הגשת בקשת הביטוח, התקשרו למחלקת שירות הלקוחות. הדפיסו את הודעת האישור וכל דף נוסף שמכיל תיעוד של הפוליסה. קחו דפים אלה אתכם כשאתם נוסעים, כהוכחה לביטוח שערכתם. אחסנו את הניירת במקום בטוח יחד עם הדרכון ומסמכי הנסיעה האחרים.

נגישות