ביטוח נסיעות לחו"ל דקה 90

ביטוח לחו"ל בדקה 90

לפעמים מרוב סידורים לקראת הטיסה לחו"ל, אנו שוכחים את עצמנו ומגלים ברגע האחרון ששכחנו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל. אז, אנו נכנסים ללחץ ומאבדים את הראש, שכן לנסוע לחו"ל ללא ביטוח כזה, זה סיכון משמעותי ביותר. אז מה עושים?

נכנסים לאינטרנט

ראשית כל מומלץ לדעת כי כיום יש לא מעט אתרי אינטרנט וחברות לביטוח נסיעות לחו"ל שמציעות לכם לרכוש ביטוח נסיעות באינטרנט במרחק של כמה קליקים בלבד. כמובן, רצוי לברר שמדובר באתר מהימן, של חברה ידועה בתחום ביטוחי הנסיעות. חשוב לא לשכוח להגדיר את תאריכי הנסיעה שלכם בטרם הרכישה הסופית של ביטוח הנסיעות. כמו כן, שימו לב כי ביטוח הנסיעות שנרכש באינטרנט הוא הבסיסי ביותר שניתן למצוא ויתכן כי תצטרכו לדבר עם שרות הלקוחות בכדי לשדרג אותו.
 

מתי עדיף לא לחכות לרגע האחרון

יש כמה מקרים בהם ממש לא מומלץ שתחכו לרגע האחרון מבחינת רכישת ביטוח הנסיעות. מה למשל? אם אתם מתכננים טיול שמשלב ספורט אתגרי, תצטרכו לרכוש ביטוח נסיעות אתגרי שמיועד למי שעלולים לסכן עצמם בפעילויות אתגריות.
 
פעילות אתגרית אינה חייבת להיות צלילה או באנג'י. היא גם יכולה להיות פעילות שלחלקנו תשמע מאוד בסיסית כגון: רכיבת אופניים בשטח, טיול ג'יפים או אפילו בננות בחוף הים.
 
שימו לב גם שחלק מהחברות מציעים ביטוחים ייעודים בנושא כמו למשל ביטוח נסיעות לחופשות סקי, ביטוח נסיעות לספורט אקסטרים ועוד. עוד דבר חשוב לקחת בחשבון מבעוד מועד מבחינת ביטוח נסיעות- אם אתם חולים כרוניים או שאושפזתם בחצי השנה האחרונה. תצטרכו לרכוש ביטוח נסיעות המותאם למחלה שלכם, לתרופות שאתם לוקחים ולמצבם הבריאותי הכללי. יתכן כי תצטרכו להעביר ניירות בנושא ולכן חשוב לטפל בנושא מבעוד מועד. 
 

טיולים ארוכים מצריכים ביטוח נסיעות משלהם

אם אתם מתכננים טיולי אתגר למשך הרבה זמן או טיולי תרמילאים, תזקקו לביטוח שיתאים לכל התקופה הזו שבה תהיו בחו"ל- קרי ביטוח נסיעות לתרמילאים. ביטוח כזה לרוב יהיה מקיף יותר  מאשר ביטוח נסיעות רגיל שיופק לתקופה ארוכה.

עוד מאמרים בנושא

נגישות