ראש שקט לשופינג עם ביטוח נסיעות פספורטקארד

חמישה דברים שאסור לכם לשכוח לפני חופשת השופינג בחו"ל

 

אם אתם מתכננים לנסוע לשופינג בחו"ל, מומלץ לכם מאוד לדאוג לביטוח נסיעות מתאים. מחלה או פציעה פתאומית, אבדן המטען או ביטול טיסות יכולים להתרחש בכול מקום ובכול זמן.

במחיר יחסית נמוך, ביטוח נסיעות יכול לא רק לשמש לכם כעוגן נאמן שבו תוכלו להיאחז במגוון רחב של מצבים קשים, אלא גם יספק לכם שקט נפשי בזמן שתיהנו מהשופינג שלכם בחו"ל. הימנעות מרכישת ביטוח נסיעות היא החלטה שגויה. עדיף להוציא עוד קצת כסף ולרכוש ביטוח נסיעות מאשר לגלות שאתם לא מוגנים כאשר לפתע תתקלו בנסיבות בלתי צפויות. תמיד עדיף להוציא כמה שקלים על ביטוח נסיעות שלא תשתמשו בו מאשר לבזבז אלפי שקלים בגלל שלא היה לכם ביטוח מתאים.

חמישה דברים שחשוב לדעת על ביטוח לנסיעת שופינג

  1. רכשו ביטוח נסיעות גם אם אתם קופצים לחו"ל לשופינג קצר למשך יום או יומיים.
  2. אל תקנו ביטוח נסיעות רק לפי המחיר הזול ביותר, לא פעם המחיר הזול עולה ביוקר...
  3. וודאו שאתם מבינים את פרטי הכיסוי הביטוחי לפני שאתם יוצאים לדרך.
  4. שמרו על הפוליסה במקום נוח ונגיש (ואין יותר נוח ונגיש מביטוח שמגיע בצורת כרטיס מגנטי...).
  5. אם יש לכם שאלות, שאלו את סוכן הביטוח או את החברה.

חברות הביטוח מציעות מגוון רחב של תכניות שמבניהן תוכלו למצוא את תכנית הביטוח שמתאימה לצרכים שלכם. למשל, אם אתם יוצאים לנסיעה קצרה למסע קניות, כמובן שלא תזדקקו לכיסוי שמיועד לספורט אתגרי. יחד עם זאת, כיוון שאף אחד לא יכול לחזות את העתיד, אפילו לא יומיים קדימה, ודברים שמעולם לא דמיינו עלולים להתרחש, כדאי תמיד להצטייד בביטוח נסיעות שיכסה גם את השהות הקצרה ביותר בחו"ל. כך, תהיו פנויים לגמרי ליהנות משופינג בראש שקט.

הכירו את הכרטיס המגנטי שכולו פוליסת הביטוח שלכם

אז נוח ונגיש כבר אמרנו, אבל יש עוד יתרונות משמעותיים לכרטיס הביטוח המגנטי של PassportCard, גם אם רק עשיתם קפיצה קטנה לשופינג:

  • עם כרטיס הביטוח לא תוציאו כסף מהכיס ולא תסתבכו עם טפסים, ניירת ותסכולים. אם חס וחלילה אתם נזקקים לסיוע רפואי בזמן השהייה בחו"ל, הכרטיס ישלם עבור ההוצאות הרפואיות שלכם. כל שעליכם לעשות הוא להתקשר לחברת הביטוח שתטען את הכרטיס שלכם כדי שתוכלו לשלם לרופא.

 

  • כרטיס PassportCard פוטר אתכם מהשתתפות עצמית בכל מקרה שבו תצטרכו לקבל שירות רפואי בחו"ל.

 

  • עם כרטיס  PassportCard יכול כל אדם בכול גיל ובכול מצב רפואי לטייל בחו"ל כשהוא מגובה ומוגן על ידי ביטוח נסיעות מתאים.

 

  • אם הגעתם ליעד, והמזוודה לא הגיעה, התקשרו לחברה שתטען את הכרטיס בכסף כדי לרכוש בגדים להחלפה ואולי גם מוצרי ניקיון והגיינה, וליהנות ללא הפרעות גם מהשופינג שלא תכננתם, וגם מהשופינג שהתכוונתם לעשות. 

עוד מאמרים בנושא

נגישות