המגבת החכמה - לחזור מהים בלי חול

מתכננים לצאת לחופשה על חוף הים? יש המצאה חכמה שכדאי שתהיה בתיק שלכם לפני שאתם יוצאים לדרך. היא באמת חכמה, ההמצאה הזאת: היא משאירה את החול על החוף, מתייבשת במהירות, סופגת המון ומתקפלת ומתגלגלת בקלות... אין ספק שיש הרבה מאוד יתרונות למגבת החכמה והיא אפילו יפה!

כמו כל רעיון, גם רעיון המגבת החכמה נולד כדי לפתור בעיה. "כשטיילנו בפארק הלאומי בסידני, הרגשנו שנמאס לנו לגרור איתנו מגבת חוף גדולה וכבדה במשך כל היום", סיפרו יזמי החברה, שהחליטו לחקור ולהבין למה אין בנמצא מגבת שגם נראית טוב וגם מתפקדת היטב. אחרי שמונה חודשים של מחקר, עיצוב, לחץ, בכי וצחוק, המגבת Tesalate יצאה לאוויר העולם, או לכל הפחות לחנויות הפזורות לאורך חוף בונדאי בסידני. אבל בתוך מספר חודשים, התברר שמדובר בפיצוץ של מוצר.

משמעות העיצוב מחדש של מגבות החוף היא שינוי בדרך שבה יוצרים אותן

כדי ליצור מגבת יותר יעילה, זנחה החברה את העיצוב הרגיל של מגבות שעושה שימוש בסיבים שזורים, לטובת מוצר שעשוי מהחומר AbsorbLite.  

למעשה, חברת Tesalate ניצלה את הטכנולוגיה האחרונה בתחום הטקסטיל כדי ליצור את המגבת החכמה מכולן. היא השתמשה ב-AbsorbLite, שהוא מיקרופייבר המורכב מ-80% פוליאסטר ו-20% פוליאמיד ועוצב במיוחד כדי לאפשר לגרגרי החול להחליק בקלות מהמגבת, מבלי להסתבך בסיביה.

שלא כמו מגבות רגילות, המגבת החכמה היא חלקה כמו משי מה שמאפשר לחול להחליק מעליה בקלות, כך שאתם לא לוקחים את החול אתכם כשאתם עוזבים את החוף. אבל לא רק את החול תשאירו מאחור, אלא גם את המשקל הכבד של מגבות מגושמות וכבדות כבר כשהן יבשות, ועוד יותר כשהן רטובות. לעומתן, מגבות Tesalate יכולות לספוג עד ליטר של מים ולהתייבש בפחות ממחצית הזמן שנדרש לבד המגבת הרגיל! והמשקל הקל של החומר שממנו הן עשויות מאפשר לגלגל ולקפל אותן לגודל קומפקטי שמתאים (כמעט) לכול תיק. ועוד דבר – גם כשהן רטובות, החול לא נדבק למגבות החדשניות.

ומבחינת העיצוב, מגבת Tesalate מגיעה עם דוגמאות נועזות למדי, מתוך התפיסה שסוג העיצוב הטוב ביותר הוא אמנם הרפתקני אבל גם אפקטיבי ואסתטי. מדובר בעיצוב גרפי דו צדדי שתוכנן במיוחד כדי להעניק סגנון מיוחד שניתן להחלפה בהינף של המגבת לצד שני. בצדה האחד של המגבת יש חתימה של החברה, דוגמת משולש בשחור לבן, ובצד השני עיצוב תוסס שתופס את העין.

אז אם אתם מתכננים טיסה לאיזה חוף שטוף שמש וכבר דאגתם לבית מלון, לרכב שכור ולביטוח הנסיעות המתאים, כל מה שחסר לכם זה לדחוף לתיק מגבת Tesalate שיודעת להיות גם יפה וגם חכמה. תראו בעצמכם:

נגישות