חברי הנהלה Passportcard

חברי הנהלה

 

 

 

אלון קצף - יו"ר דירקטוריון פספורטקארד

אלון קצף – יו"ר הדירקטוריון

אלון הוא נשיא ויו"ר קבוצת DavidShield. עד שנת 1999, שימש גם כמנכ"ל הקבוצה. בעבר, ניהל את מערך שיווק הביטוח המשלים בקופת חולים לאומית וכן, משרדי שיווק ומכירות, ברחבי העולם. כיום, משמש אלון כיו"ר הפורום הישראל לרילוקיישן, לצד תפקידו כיו"ר DavidShield, PassportCard ו-ExpatriateCard.

 

 

 

יואל אמיר - מנכ"ל פספורטקארד

יואל אמיר – מנכ"ל

לפני שמונה לתפקיד מנכ"ל PassportCard, שימש יואל כמנכ"ל חטיבת הביטוח הכללי של Sapiens International Corporation N.V. הניסיון הניהולי העשיר שלו כולל שורה של תפקידים בכירים נוספים, ביניהם מנכ"ל IDIT I.D.I. Technologies ומנהל חברות תוכנה בינלאומיות, במשך כשני עשורים.

 

 

 

דודו חובה - סמנכ"ל שירות לקוחות בפספורטקארד

דודו חובה – סמנכ"ל שירות לקוחות

דודו הצטרף לקבוצה בשנת 2011. במסגרת תפקידו, הוא אחראי על ניהול השירות ללקוחות החברה, ניהול התביעות, ניהול השירות לסוכני הביטוח וניהול יחידתMedical Case Manager , האחראית על טיפול בארועי חירום וארועים רפואיים מורכבים. בעבר, שימש כמנהל המסחרי של PassportCard.

בעל תואר שני במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים.

 

ירון בראון - סמנכ"ל מכירות וחתם       ירון בראון - סמנכ"ל מכירות וחיתום בפספורטקארד

ירון הצטרף לקבוצה בשנת 2007, ומכהן בתפקידו החל משנת 2009. בשנת 2011, מונה גם לחתם בתחום מכירות הפרט. בעבר, שימש כמנהל תיקי לקוחות בכיר בחברת שיווק טלפוני.

בעל תעודת חתם רפואי

 

 

     

רועי רפפורט - סמנכ"ל ערוצי הפצה בפספורטקארד

רועי רפפורט - סמנכ"ל ערוצי הפצה

רועי הצטרף לקבוצה בשנת 2013. במהלך העשור האחרון, מילא תפקידי ניהול, מכירות ושיווק שונים, בחברות ובסוכניות ביטוח הפועלות בתחום הבריאות.

בעל תואר שני במשפטים ומנהל עסקים ותואר ראשון בביטוח

 

 

משה שמיר - סמנכ"ל שיווק בפספורטקארד

משה שמיר – סמנכ"ל שווק

משה מנהל את מערך השיווק של PassportCard ישראל. למשה ניסיון של מעל 20 שנה בשיווק בינלאומי בסביבה של חברות ביטוח גלובליות. לפני שהצטרף ל-PassportCard, מילא שורה של תפקידי ניהול בכירים, ביניהם סמנכ"ל השיווק של החברות Sapiens International העוסקת במתן פתרונות תוכנה לביטוח; FIS Software לביטוח חיים; ו- IDIT I.D.I. Technologies לביטוח אלמנטארי.  בעל תואר ראשון במתמטיקה ובמדעי-המחשב מאוניברסיטת תל-אביב.

 

 

שמוליק אלמסי - מנהל כספים בפספורטקארד

שמוליק אלמסי - מנהל כספים

שמוליק הצטרף לקבוצה בשנת 2012. במסגרת תפקידו, הוא אחראי על תחום התפעול ובקרת הכספים בחברה. בין תפקידי הקודמים, רו"ח מבקר ב-Deloite ורו"ח בחברת נדל"ן ציבורית.

בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, מאוניברסיטת בר-אילן.

 

 

דדי טל - סמנכ"ל אקטואריה בפספורטקארד

דדי טל - סמנכ"ל אקטואריה

דדי הצטרף לקבוצה בשנת 2016 ומנהל את תחום האקטואריה בארגון. במסגרת תפקידו, אחראי על תמחור וקביעת תעריפי המוצרים, חישוב עתודות הביטוח, ניהול מו"מ עם מבטחי המשנה וכן הובלת תחום ה- BI בחברה. בעבר, ניהל דדי את תחום האקטואריה לביטוח אלמנטארי בחברת AIG וניהל צוותי אקטוארים, אנליסטים וחתמים בתחום ביטוחי הפרט. בעל תואר שני באקטואריה ותואר ראשון בסטטיסטיקה ובפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה. 

 

 

מונה קזניץ - מנהלת מחלקת בקרה, ידע ומשפטי.

מונה קזניץ - מנהלת מחלקת בקרה, ידע ומשפטי.

מונה, שהצטרפה לקבוצה בשנת 2005, אחראית על תחומי בקרת התביעות והתהליכים בחברה, ניהול הידע המקצועי והמחלקה המשפטית. בין תפקידיה הקודמים: מנהלת שירות הלקוחות ב- DavidShield, ניהול מערך התביעות, והקמת מחלקת הבקרה בקבוצה. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים. 

 

 

נועה רונן  - מנהלת HR בפספורטקארד

נועה רונן - מנהלת HR

נועה הצטרפה לקבוצה בשנת 2016 ומנהלת את מערך משאבי האנוש בארגון. אחראית על ניהול ההון האנושי והובלת תהליכי משאבי אנוש חוצי ארגון. בעבר שימשה בתפקידי ניהול בכירים בתחום משאבי אנוש בחברות FedEx  והמשביר לצרכן. בעלת תואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי ההתנהגות.

 

 

שי קלדרון - מנהל תשתיות

שי קלדרון - מנהל תשתיות מחשוב

שי הצטרף לקבוצה בשנת 2015 ומביא עמו 20 שנות ניסיון בניהול תשתיות IT. בעבר שימש כמנהל תשתיות בסאיטקס/ קריאו אירופה וב-IDIT I.D.I. Technologies. 

בעל תואר שני במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע ובעל תעודת הנדסאי אלקטרוניקה ומחשוב. 

 

 

ירון הרלינג - מנהל מחלקת פרוייקטים

ירון הרלינג – מנהל מחלקת פרוייקטים

ירון הצטרף לקבוצה בשנת 2016 ואחראי על ניהול התהליכים והפרויקטים בחברה. בעל ניסיון של מעל 10 שנים בניהול והקמה של תשתיות ארגוניות לניהול פרויקטים ותהליכים בחברות שונות בינהן: SAPIENS international ו IDIT I.D.I technologies. בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון.  

 

 

דוד בן דוד - מנהל פיתוח מערכות מידע

דוד בן דוד - מנהל פיתוח מערכות מידע

דוד הצטרף לקבוצה בשנת 2004 ומנהל את תחום פיתוח מערכות המידע בחברה החל משנת 2008. בעל נסיון של מעל ל 15 שנים בתחום התוכנה ופיתוח מערכות .

 

 

לחץ כאן לרכישת פוליסה

אנו בפספורטקארד נשמח לתת לכם את השירות
הטוב ביותר, לשם כך נשמח שתשלחו לנו כל שאלה,
בקשה, רעיון ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

יש לך שאלה? מעדיף לדבר עם נציג?
השאר פרטיך ונציג שלנו יחזור אליך מיד

נגישות