חברי הנהלה Passportcard

חברי הנהלה

 

 

 

אלון קצף - יו"ר דירקטוריון פספורטקארד

אלון קצף – יו"ר הדירקטוריון

אלון הוא נשיא ויו"ר קבוצת DavidShield. עד שנת 1999, שימש גם כמנכ"ל הקבוצה. בעבר, ניהל את מערך שיווק הביטוח המשלים בקופת חולים לאומית וכן, משרדי שיווק ומכירות, ברחבי העולם. כיום, משמש אלון כיו"ר הפורום הישראל לרילוקיישן, לצד תפקידו כיו"ר DavidShield, PassportCard ו-ExpatriateCard.

 

 

 

יואל אמיר - מנכ"ל פספורטקארד

יואל אמיר – מנכ"ל

לפני שמונה לתפקיד מנכ"ל PassportCard, שימש יואל כמנכ"ל חטיבת הביטוח הכללי של Sapiens International Corporation N.V. הניסיון הניהולי העשיר שלו כולל שורה של תפקידים בכירים נוספים, ביניהם מנכ"ל IDIT I.D.I. Technologies ומנהל חברות תוכנה בינלאומיות, במשך כשני עשורים.

 

 

 

דודו חובה - סמנכ"ל שירות לקוחות בפספורטקארד

דודו חובה – סמנכ"ל שירות לקוחות

דודו הצטרף לקבוצה בשנת 2011. במסגרת תפקידו, הוא אחראי על ניהול השירות ללקוחות החברה, ניהול התביעות, ניהול השירות לסוכני הביטוח וניהול יחידתMedical Case Manager , האחראית על טיפול בארועי חירום וארועים רפואיים מורכבים. בעבר, שימש כמנהל המסחרי של PassportCard.

בעל תואר שני במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים.

 

ירון בראון - סמנכ"ל מכירות וחתם       ירון בראון - סמנכ"ל מכירות וחיתום בפספורטקארד

ירון הצטרף לקבוצה בשנת 2007, ומכהן בתפקידו החל משנת 2009. בשנת 2011, מונה גם לחתם בתחום מכירות הפרט. בעבר, שימש כמנהל תיקי לקוחות בכיר בחברת שיווק טלפוני.

בעל תעודת חתם רפואי

 

 

     

רועי רפפורט - סמנכ"ל ערוצי הפצה בפספורטקארד

רועי רפפורט - סמנכ"ל ערוצי הפצה

רועי הצטרף לקבוצה בשנת 2013. במהלך העשור האחרון, מילא תפקידי ניהול, מכירות ושיווק שונים, בחברות ובסוכניות ביטוח הפועלות בתחום הבריאות.

בעל תואר שני במשפטים ומנהל עסקים ותואר ראשון בביטוח

 

 

משה שמיר - סמנכ"ל שיווק בפספורטקארד

משה שמיר – סמנכ"ל שווק

משה מנהל את מערך השיווק של PassportCard ישראל. למשה ניסיון של מעל 20 שנה בשיווק בינלאומי בסביבה של חברות ביטוח גלובליות. לפני שהצטרף ל-PassportCard, מילא שורה של תפקידי ניהול בכירים, ביניהם סמנכ"ל השיווק של החברות Sapiens International העוסקת במתן פתרונות תוכנה לביטוח; FIS Software לביטוח חיים; ו- IDIT I.D.I. Technologies לביטוח אלמנטארי.  בעל תואר ראשון במתמטיקה ובמדעי-המחשב מאוניברסיטת תל-אביב.

 

 

שמוליק אלמסי - מנהל כספים בפספורטקארד

שמוליק אלמסי - סמנכ"ל כספים

שמוליק הצטרף לקבוצה בשנת 2012. במסגרת תפקידו, הוא אחראי על תחום התפעול ובקרת הכספים בחברה. בין תפקידי הקודמים, רו"ח מבקר ב-Deloite ורו"ח בחברת נדל"ן ציבורית.

בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, מאוניברסיטת בר-אילן.

 

 

דדי טל - סמנכ"ל אקטואריה בפספורטקארד

דדי טל - סמנכ"ל אקטואריה

דדי הצטרף לקבוצה בשנת 2016 ומנהל את תחום האקטואריה בארגון. במסגרת תפקידו, אחראי על תמחור וקביעת תעריפי המוצרים, חישוב עתודות הביטוח, ניהול מו"מ עם מבטחי המשנה וכן הובלת תחום ה- BI בחברה. בעבר, ניהל דדי את תחום האקטואריה לביטוח אלמנטארי בחברת AIG וניהל צוותי אקטוארים, אנליסטים וחתמים בתחום ביטוחי הפרט. בעל תואר שני באקטואריה ותואר ראשון בסטטיסטיקה ובפסיכולוגיה מאוניברסיטת חיפה. 

 

 

מונה קזניץ - מנהלת מחלקת בקרה, ידע ומשפטי.

מונה קזניץ - מנהלת מחלקת בקרה, ידע ומשפטי.

מונה, שהצטרפה לקבוצה בשנת 2005, אחראית על תחומי בקרת התביעות והתהליכים בחברה, ניהול הידע המקצועי והמחלקה המשפטית. בין תפקידיה הקודמים: מנהלת שירות הלקוחות ב- DavidShield, ניהול מערך התביעות, והקמת מחלקת הבקרה בקבוצה. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים. 

 

 

נועה רונן  - מנהלת HR בפספורטקארד

נועה רונן - דירקטור HR

נועה הצטרפה לקבוצה בשנת 2016 ומנהלת את מערך משאבי האנוש בארגון. אחראית על ניהול ההון האנושי והובלת תהליכי משאבי אנוש חוצי ארגון. בעבר שימשה בתפקידי ניהול בכירים בתחום משאבי אנוש בחברות FedEx  והמשביר לצרכן. בעלת תואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי ההתנהגות.

 

 

אורן שמעוני - סמנכ"ל תשתיות IT והגנת סייבר

אורן הצטרף לקבוצה בשנת 2015 ומביא עמו ניסיון וידע רב בניהול תשתיות טכנולוגיות ומערכות מחשוב מתקדמות בארץ ובחו"ל. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל מחלקת IT (טכנולוגיות מידע) בחברות ציבוריות גלובליות. בעל תואר ראשון במנהל עסקים והסמכות שונות בתחומי מערכות המידע והטכנולוגיה.

 

 

 

ירון הרלינג - מנהל מחלקת פרוייקטים

ירון הרלינג – מנהל מחלקת פרוייקטים

ירון הצטרף לקבוצה בשנת 2016 ואחראי על ניהול התהליכים והפרויקטים בחברה. בעל ניסיון של מעל 10 שנים בניהול והקמה של תשתיות ארגוניות לניהול פרויקטים ותהליכים בחברות שונות בינהן: SAPIENS international ו IDIT I.D.I technologies. בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון.  

 

 

 

ירון הרלינג - מנהל מחלקת פרוייקטים

ששון לוי – סמנכ"ל רגולציה

ששון הצטרף לקבוצה בשנת  2004 ומנהל את תחום הרגולציה בקבוצת החברות בישראל, לאחר שהיה 7 שנים סמנכ"ל שירות ו- 4 שנים סמנכ"ל תשתיות. לששון ניסיון של 22 שנה בניהול מערכות מחשוב וניסיון של 14 שנה בניהול מערכי שירות גדולים. לפני שהצטרף ל-PassportCard, מילא שורה של תפקידי ניהול בכירים בחברות היי-טק, טלוויזיה רב ערוצית, מפעיל סלולארי ואינטרנט.

 

 

 

 

 

אור דביר - סמנכ"ל פיתוח מערכות מידע

אור הצטרף לקבוצהבשנת 2007. במסגרת תפקידו אחראי על פיתוח ותחזוקת מערכות המידע והטמעת טכנולוגיות חדשות בקבוצה. בעל נסיון של למעלה מ 15 שנים בתחום התוכנה ופיתוח המערכות ובעל תואר ראשון במדעי המחשב. 

לחץ כאן לרכישת פוליסה

אנו בפספורטקארד נשמח לתת לכם את השירות
הטוב ביותר, לשם כך נשמח שתשלחו לנו כל שאלה,
בקשה, רעיון ואנו נדאג לחזור אליכם בהקדם האפשרי.

יש לך שאלה? מעדיף לדבר עם נציג?
השאר פרטיך ונציג שלנו יחזור אליך מיד

נגישות