כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל

כמה עולה ביטוח נסיעות לחו"ל

יש הטוענים שמי שלא יכול להרשות לעצמו רכישת ביטוח נסיעות, עדיף שיוותר כליל על הנסיעה לחו"ל. ואכן, תפקידו של ביטוח הנסיעות הוא להגן על ההשקעה שלכם בנסיעה, ולהבטיח שלא תצאו מופסדים במקרה של גניבה או שלא תישארו ללא עזרה רפואית כאשר תזדקקו לה. בעצם, ביטוח נסיעות לחו"ל מבטיח לכם נסיעה בראש שקט.

אתם נוהגים להשוות בין מחירי חברות הנסיעות על מנת לרכוש את הטיסה הזולה ביותר, בית המלון החסכוני ביותר וחברת השכרת הרכב הזולה ביותר – אך לא נכון לעשות זאת בכל הקשור לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל. המחירים דיי דומים בין כל החברות וההפרשים זניחים מדובר בהפרשים של שקלים בודדים והחשוב הוא לבחור את המוצר הנכון שייתן פתרון הכי טוב בזמן אמת.

פוליסה מותאמת למטרת הנסיעה לחו"ל

כאשר שוקלים איזו פוליסה מתאימה לנסיעה שלכם לחו"ל, כדאי לקחת בחשבון את כ הפרטים הקטנים ולהתאים את הכיסוי הביטוחי למטרות הנסיעה שלכם לחו"ל.

נסיעות לחו"ל מתבצעות למטרות שונות. חברות הביטוח לוקחות זאת בחשבון והן מציעות פוליסות שונות למטרות נסיעה שונות כגון:

  • נסיעה לטיול תרמילאים
  • נסיעה לצורך עסקים
  • נסיעה לחופשת סקי
  • נסיעה לעיסוק בספורט אתגרי
  • נסיעה מזדמנת של לקוח שלא נוסע בתכיפות לחו"ל

 

מה מכסה ביטוח נסיעות לחו"ל?

כדי לרכוש פוליסת ביטוח מתאימה למטרות שלכם, חשוב לוודא שהביטוח אכן כולל כיסוי לפריטים שמתאימים למטרת הנסיעה שלכם.

בדקו מה כולל הכיסוי הרפואי בביטוח הנסיעות שלכם. הביטוח הרפואי יכול לכסות רכישה של תרופות, הוצאות פינוי לבית חולים במקרה של תאונת דרכים, הוצאות אשפוז, הוצאות טיפול רפואי, פינוי והחזרה לארץ במטוס,  טיפול שיניים בעת חירום ועוד.

בנוסף, פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל מטפלת גם בנזקים שונים שעלולים להיגרם לכבודה שלכם כמו אובדן, גניבה, או מזוודה שלא הגיעה ליעד יחד אתכם ועוד.

עלויות הביטוח

  • התשלומים עבור ביטוח הנסיעות לחו"ל הבסיסי מחושבים בדרך כלל לפי תשלום יומי שגובהו בדרך כ 2-2.5 דולרים ליום.
  • בגין כיסויים נוספים מיוחדים על הכיסוי הבסיסי יש להוסיף תשלום יומי בהתאם לסוג הכיסוי..
  • גובה הכיסוי של ביטוח נסיעותPassportCard הוא הגבוה ביותר המוצע כיום בשוק – 2,500,000 דולר.
  • הכיסוי הבסיסי מכסה הוצאות חירום רפואיות, הטסה רפואית במידה הצורך, כיסוי לכבודת המבוטח וכיסויים נוספים..

כל הרוכש ביטוח נסיעות של פספורטכארד מקבל  כרטיס מגנטי שמשמש ככרטיס רב פעמי לביטוח נסיעות לחו"ל. בעת מצוקה כל שעליכם לעשות הוא להתקשר בחינם למספר טלפון שמצורף לכרטיס המגנטי ולבקש עזרה מנציג החברה אשר יטעין את הכרטיס באמצעותו תוכלו לשלם על הטיפול הרפואי מבלי להוציא כסף מהכיס וללא השתתפות עצמית. בפספורטכארד ניתן לרכוש גם ביטוח יומי וגם ביטוח שנתי.

כרטיס יומי – כיסוי ביטוחי שמתאים למי שנוסע פעם או פעמיים בשנה.

כרטיס שנתי – כיסוי ביטוחי שמתאים למשל לאנשי עסקים שמרבים לנסוע לחו"ל ולאנשים שמשלבים בנסיעה עבודה יחד עם נופש. כרטיס שנתי פוטר אתכם מהצורך להפעיל את הביטוח בכל פעם שאתם עומדים לצאת לחו"ל. בביטוח זה תהיו מבוטחים למשך 30 יום מקסימום בכל נסיעה, בכל הנסיעות לחו"ל שתבצעו במהלך השנה.

נגישות