לתעד את החופשה מתחת למים

המשקפת החדשה בעזרתה תוכלו לצלול ולתעד את החופשה הבאה שלכם

גו פרו? גו הום!

תשכחו מהגו-פרו או מהמצלמות התת-ימיות. משקפת הצלילה החכמה של גוגל, ה-SeaSeeker, היא כל מה שצריך מתחת למים. עם SeaSeeker, צוללנים יכולים לצלם בשידור חי את כל המראות שנגלים להם מתחת למים, ולשדר אותם לאלה שנשארו על היבשה מחוברים לרשת החברתית. המצלמה היא משקפת שמשלבת את המשקפיים של Snapchat עם טכנולוגיה לבישה אטומה למים. וכל זה רק כדי שנוכל לשלוח בזמן אמת תמונות וקטעי וידאו מהצלילות שלנו בים. המצלמה יכולה לצלם בעומק של עד 45 מטרים ומאפשרת 30 דקות של צילום תת ימי איכותי.

המכשיר המופלא החדש, שנוצר על ידי חברת השייט הבינלאומית Royal Caribbean, הוא פלטפורמה אידיאלית למטיילים סקרנים שאוהבים גם לצלול מתחת למים – בין אם מדובר בחובבנים או במקצוענים. Royal Caribbean מזמינה את כל שוחרי ההרפתקאות (כמובן לאחר שביטחו עצמם בפוליסה הרלוונטית) שמבלים על סיפון הספינה, להתרווח להם בשורה הראשונה ולהתבונן במסע המרתק של הצוללנים באופן שלא היה אפשרי עד היום.

למה דווקא SeaSeeker ולא טכנולוגיות צילום אחרות מתחת למים? בדרך כלל כששוחים או צוללים ומנסים גם לצלם, המצלמה ממש לא יציבה ולכן התוצאות די גרועות. אבל עם ה-SeaSeeker, משקפת שיושבת לנו על העיניים, אנחנו יכולים לצלם באופן מדויק וחד את מה שאנחנו רואים במעמקי הים.  

 

מה רואים בינתיים?

עד כה, הציגה ה-Royal Caribbean במדיה החברתית שלה הרפתקאות מדהימות כפי שנראו דרך עיניהם של שלושה צוללנים ידועים ובקוזומל (Cozumel), מקסיקו, הצופים זכו להצצה נדירה על ההגירה השנתית של כרישי לווייתנים, כפי שצולמה על ידי הצלם הימי רוברטו אוצ'ואה (Roberto Ochoa). הביולוגית הימית גבריאלה נאווה (Gabriela Nava), הציגה בפני צופים משתאים את שלבי השיקום של שוניות האלמוגים המקומיות במסגרת פרויקט שיקום שבו היא עובדת יחד עם אנשי הצוות שלה. ובבליז (Belize), מעריצים ואוהדים עקבו אחרי הצוללן אשלי בירד (Ashleigh Baird), כשצלל באזור "החור הכחול הגדול" (Great Blue Hole), בולען שנמצא מתחת למים ונחשב לגדול מסוגו בעולם. המטרה של חברת השייט היא לצייד את ספינותיה במשקפיים ובמשקפות חכמות שהאורחים יוכלו לשכור. היא בחרה במשקפי Snapchat שהצליחה ליצור פלטפורמה חברתית הולכת וגדלה של החברה ומילאה תפקיד גדול בתמהיל השיווק של המותג בשנים האחרונות.

 

עוד מאמרים בנושא

נגישות