בדרך למלון עוצרים במיון

3 תאונות מאוד בלתי סבירות שקרו באמת

זהו לא מאמר שנועד לקלקל לכם את הנסיעה הבאה לחו"ל ובטח שלא לסנדל אתכם לבית – אבל הסיפורים האמתיים שהבאנו כאן מוכיחים באופן מוחלט את כוחה הבלתי מתפשר של האקראיות: 3 סיפורים מעט הזויים של אנשים אמתיים שחוו תאונות אמתיות למדי בזמן שטיילו להנאתם בחו"ל... 

#1 הרכיבה התמימה על האופנים שהסתימה בשתי זרועות שבורות

כריס באק (Chris Backe) היה במצב רוח טוב כשעשה את דרכו חזרה מבילוי לילי ב-Khon Kaen, תאילנד. הוא שתה אולי שתי כוסות בירה אבל בהחלט לא היה שיכור ורכב על אופניו בדרך שבה עבר מאות פעמים קודם לכן. פתאום, האופנים נתקלו במשהו ובאק עף מעל הכידון ונפל על הכביש. עד היום לא ידוע במה פגעו האופנים אבל התוצאה היתה: שתי זרועות שבורות, בלי ביטוח נסיעות, עם ניתוח בהרדמה מקומית וכמובן שיעור יקר מאוד על כך שהחיים מלאים בהפתעות, חלקן נעימות פחות.

#2 השיט הפסטורלי בנהר הריין שנגמר בקרע ברשתית העין

"זה היה היום הראשון בשיט שלנו על נהר הריין", מספר הווארד בלאונט (Howard Blount). "החבר שלי ואני ביקרנו בטחנות הרוח ב-Kinderdijk, מורשת עולמית של אונסק"ו. פתאום, משהו שנראה כמו רסיסים של דיו חדרו לעין הימנית שלי. מאוחר יותר אחר-הצהרים, מעין מעטה אפרפר החל לכסות את החלק התחתון של העין, שכבר הרגיש כמו בד קנבס מנוקד. למחרת, רופא בעיר קלן בדק אותי ואבחן רשתית מנותקת וקרועה. המשמעות היתה שנסיעת הקיץ שלנו צריכה להתבטל במפתיע. אלה היו חדשות מעציבות במיוחד. חודשים תמימים תכננו את החופשה הקיצית שלנו באירופה על לפרטי פרטים, ובין רגע הכול השתבש.

למרבה המזל, רכשנו ביטוח נסיעות מתאים לטיול שלנו והתנחמנו בידיעה שהפוליסה, שעלתה רק כמה עשרות דולרים, תכסה את ההוצאות הכספיות הכבדות שהיו כרוכות בפינוי החירום וברכישת כרטיסי טיסה חזרה לניתוח החירום".

#3 איך הופכה דלת המקלחת לכלי קטלני במיוחד

"הגעתי להו צ'י מין סיטי בווייטנאם, לאחר שביליתי 6 חודשים בטיול תרמילאים ברחבי אירופה ובארצות הברית", מספרת אנה פאוסטינו (Anna Faustino). "התארחתי בדירת חברה ואחרי יום שלם של קניות ושיטוטים ברחבי העיר, כל מה שרציתי היה להתקלח ולהירגע אבל זה לא בדיוק מה שקיבלתי...

במקלחת, בעודי נהנית מזרם המים המרענן, לפתע התמוטטה עלי דלת הזכוכית. הייתי רטובה, מכוסה בשברי זכוכית, מדממת קשות ועומדת שם לגמרי המומה ומבולבלת. בדרך החוצה לבית החולים, היה צריך לגלגל אותי משם ללובי של הבנין על גבי כיסא מחשב עם גלגלים כי כפות הרגלים שלי היו מכוסות בזכוכיות. הובהלתי לחדר המיון באמבולנס. סבלתי מ-5 חתכים רציניים ועשו לו 22 תפרים לאורך הזרועות שלי.

ביטוח הנסיעות בדיוק פקע והתכוונתי לחדש אותו בהקדם ברגע שאגיע לאסיה. למזלי, בית החולים לא גבה ממני סכומי עתק על הטיפול שקיבלתי. החלק הכי גרוע בסיפור היה שנאלצתי להפסיק את הטיול שלי ולטוס חזרה הביתה, לפיליפינים, כי לא יכולתי אפילו להרים את התרמיל שלי. אבל בסופו של דבר הדברים הסתדרו על הצד הטוב ביותר: כשחזרתי שוב לוויטנאם ברגע שהחלמתי, פגשתי את גבר חלומותי בדיונות ב-Mui Ne. אנחנו זוג עד היום".

מוסר השכל

אז כמו שאמרנו, סיפורי תאונות של אחרים לא אמורים למנוע מכם לצאת לטייל בחו"ל, מהסיבה הפשוטה שהחיים על שלל הפתעותיהם יכולים לתפוס אתכם בכול מקום, אפילו בנוחות הבית הפרטי שלכם. אבל כן חשוב לזכור שהכול, אבל הכול, יכול לקרות ולזה אפשר להתכונן.

רוצה להיות מוכנ/ה? לחצ/י כאן לרכישת ביטוח נסיעות

נגישות