ריקודים על מסלול ההמראה

ריקודים על המסלול: כוון המטוסים שזכה ליותר מ-7 מיליון צפיות!

מכירים את הישיבה הזאת במטוס לפני ההמראה? אין ספק שזאת חוויה שהיא תרגול בסבלנות. אבל מי שישב ליד החלון בטיסה של חברת Southwest מאחד מנמלי התעופה בניו יורק, זכה להופעה משעשעת שעזרה להוסיף לא מעט שמחה לחוויית הטרום-טיסה.

אנחנו מאמינים שמדי פעם חשוב להכניס קצת כיף לעבודה, גם לתפקיד חשוב כמו כוון טיסות. ואכן, קירן אשפורד (Kyran Ashford) הכניס הרבה חיים למסלול ההמראה כשפצח בריקוד שצולם על ידי זמר הקאנטרי טרי מקברייד (Terry McBride). "אז זה בדיוק קרה מחוץ לחלון שלי, בזמן שאני יושב במטוס מניור יורק בחזרה הביתה לנאשוויל. הבחור הזה אלוף!" כתב מקברייד בעמוד הפייסבוק שלו, פוסט שמאז גרף כבר 5.9 מיליון צפיות כשהסרטון הגיע לקרוב ל-7.5 מיליון צפיות ביוטיוב.

לבוש בווסט הזוהר הצהוב ואוחז במקלות ההכוונה המוארים, אשפורד נתן הופעת ריקוד נהדרת ומשך את תשומת לב הנוסעים. הוא אפילו קד קידה בתום ההופעה ושלח נשיקה באוויר לקהל. המטרה שלו, לפי ABC News, היא להעביר לפחות לנוסע אחד "30 שניות של אנרגיות חיוביות".

אין זה מפתיע שאשפורד הוא דמות ידוה בחברת התעופה Southwest ומפרסם את ריקודי המסלול בערוץ היוטיוב שלו כנציג נאמן של החברה. הוא עובד ב- Southwest מזה חמש שנים ואנחנו סבורים שמגיעה לא העלאה!

כדי לזכות ולראות ריקודים על מסלול ההמראה, מומלץ שתציידו בביטוח נסיעות מתאים, כאשר אתם בוחרים את היעד הבא שלכם לחופשה.

נגישות