שיט תענוגות לבני גיל הזהב - החופשה המושלמת

 

למה שיט תענוגות הוא החופשה הטובה ביותר לבני גיל הזהב?

 

 

להזמין מאכלי גורמה טעימים בכול שעה משעות היום, לצאת בבוקר לסיור במקום מדהים  עם תרבות שונה ונוף אחר, ליהנות מדייל מסור שדואג למלא אחר בקשותינו ולהזמין שירות חדרים נאמן כאשר הים גבה גלים ואנחנו מעדיפים להישאר בחדר ולא להתחיל לדדות לכיוון חדר האוכל המפואר... כל אלה ועוד מובטחים לנו בקרוז חווייתי. בחירה מצוינת לבני גיל הזהב.

ויש סיבות נוספות שבזכותן כדאי לצעירים ברוחם שרוצים ליהנות מהרפתקאות ומחוויות חדשות, לבחור לעלות על ספינת תענוגות ולהפליג לאי שם... כל מה שצריך לעשות זה להזמין כרטיסים ולהצטייד בביטוח נסיעות שמתאים לחופשה שלנו.

 

יש הנחות לאזרחים ותיקים?

קווי שיוט רבים מציעים הנחות, לפעמים משמעותיות מאוד, לנופשים כמונו שהם בני הגיל השלישי. והטבה נוספת – גם אם נצא לטיול עם נכדים קטנים, כל נוסע בתא שלנו יוכל ליהנות מהנחה זו.

איזה יף, לא צריך לנהוג לשום מקום!

ברגע שתעלו על סיפון הספינה ועד לסיום החופשה לא תצטרכו לנהוג בעצמכם כדי להגיע מכפר דייגים ססגוני לעיר עתיקת יומין. הספינה לוקחת אתכם לכול היעדים וכל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לרדת מהספינה וזהו, אתם באתר חדש.

במהלך השיט תהיו פטורים גם מעלייה במדרגות כי ספינות התענוגות מצוידות במעליות שמגיעות למעלה לסיפון ולמטה לחדר שלכם. מצד אחד, המעליות מקלות מאוד על אנשים עם מוגבלויות. מצד שני, אם אתם במצב גופני מצוין, תוכלו לצאת לריצה סביב הסיפון העליון כשמסביב רק ים כחול ושמיים ללא גבול.

 

לאכול כשרוצים – נהדר למשכימי קום

אם גם אתם רגילים לקום מוקדם בבוקר ולאכול ארוחת ערב מוקדמת, ספינת השיט מתאימה את עצמה להרגלים היומיומיים שלנו. זה פשוט נפלא להתעורר מוקדם בבוקר, לצאת לקפה ומאפה, להשתרע על כיסא נוח ולצפות בים האדיר.

ומה אחר הצהרים? אז אם רוצים לאכול למשל בארבע וחצי אפשר להזמין שירות חדרים שזמין 24 שעות ביממה. ברוב הספינות שירות זה ניתן בחינם, אם כי ייתכן ויידרש תשלום עבור כמה פריטים מהתפריט או חטיפים לאחר חצות. בספינות גדולות מאוד יש לפחות חדר אוכל אחד שפתוח 24 שעות ביממה.

 

יש רופא בספינה? בהחלט

נכון שאף אחד לא רוצה לחשוב על ענייני בריאות בזמן החופשה, בעיקר לא המבוגרים מביננו, אבל אנשים בגיל הזהב זקוקים לפעמים לשירותי רפואה מקצועיים וחשוב לדעת שבמקרה הצורך יהיה מי שיטפל בכם. בעוד שבאתרי נופש או בתי מלון קשה לפעמים למצוא רופא, על ספינת טיולים יש תמיד צוות רפואי שכולל רופא/ה וגם אחיות.

אז אם דלקת הפרקים שלך מציקה יותר באקלים הטרופי, או אם השרירים כואבים לך לאחר שהתלהבת בשיעור סלסה מרגש, צריך רק להגיע לסיפון הספינה התחתון שם יימצא רופא שיטפל בכם. בנוסף, משככי כאבים ללא מרשם, תרופה נגד צרבת, גלולות נגד מחלת ים ותרופות נפוצות אחרות – זמינים במחירי בתי המרקחת שעל היבשה. על אף כל היתרונות של רופא זמין על הספינה, רצוי להצטייד בביטוח נסיעות שמתאים לאופי החופשה שלכם.

 

ולבסוף, אם אתם מחפשים קרוז שקט ורגוע, בלי המוני ילדים עליזים שמתרוצצים על סיפון הספינה, עדיף לבחור בשיט ארוך יותר משבוע שמתקיים בתקופות שבהן הילדים לא בחופשה מבית ספר. 

נגישות