סוף עידן הבלבולים? שימו את הפרצוף שלכם על המזוודה


תמונה: צילום מסך מסרטון הפרסומת

אתם יורדים מטיסה, לפעמים קרועים מעייפות, רק מתים לעבור כבר את כל הבידוקים ויאללה, החוצה לאוויר הצח. הגעתם לשלב הכמעט אחרון, נעמדים לצד המסוע וממתינים למזוודות. הנה המזוודה שלכם יוצאת, או שבעצם לא. מישהו אחר אוסף אותה – אבל היא נראית בדיוק כמו שלכם. ועכשיו מגיעה עוד אחת זהה, אז צריך לעצור, להציץ על התווית, לבדוק. לפעמים הבלבול מתברר רק כשאתם מגיעים ליעדכם ואתם תקועים עם מזוודה של מישהו אחר רק בגלל שבמקרה קניתם את אותה המזוודה. בקיצור, בלגן וכאב ראש אחד גדול. אז זהו, שכבר לא מחויב המציאות.

חברת המתנות הבריטית Firebox מייצרת כיסויים למזוודות עשויים מספנדקס ומותאמים אישית, שעליהם מודפסת תמונת הפנים שלכם. מכאן גם שמם, שהולם אותם מאוד: כיסויי Head Case מותאמים באופן מושלם למזוודה שלכם ואלא אם יש לכם אח או אחות תאומים, הם גם ייחודיים לכם ורק לכם.

מגזין Lonely Planet מדווח שהוגה הרעיון, כריסטיאן ברומלי (Kristian Bromley), חשב על הפתרון הפשוט-אבל-גאוני הזה כשהמזוודה שלו נלקחה בטעות על ידי נוסע אחר בזמן שהיה בחופשה. אחרי ששוחח על כך עם עמיתיו ב-Firebox, הם החליטו שמזוודה מותאמת אישית תעזור להגן מפני הבלבולים האלה.

הכיסוי מגיע בכמה גדלים – לארג', מדיום וסמול – ומתאים לכל סוגי המזוודות.

איך זה עובד

התהליך הוא פשוט. מעלים תמונה גדולה של הפנים שלכם (נסו למצוא את הסלפי הכי טוב שלכם – אחרי הכול, היא תוצג ברחבי העולם אז נסו שלא להפחיד אף אחד). אחרי שתערכו את התמונה ותהיו מרוצים ממנה, שלחו אותה ל- Fireboxוהם ישלחו לכם כיסוי. רק שימו לב – איכות המוצר הסופי תלויה לחלוטין באיכות התמונה שתשלחו, אז וודאו שאתם שולחים תמונה באיכות טובה ואולי אפילו שווה לשלם לאיש מקצוע שיצלם אתכם או יערוך את התמונה שבחרתם. ואם אתם ביישנים, גם תמונה של הכלב או החתול תעשה את העבודה.

המחירים נעים בין 26 ל-39 דולר, מחיר קטן לשלם כדי להגיע עם המזוודה שלכם ליעדכם. ולמרות שזהו פתרון באמת מושלם, הוא עדיין לא מכסה את שאר הדרכים שבהן מזוודות הולכות לאיבוד או ניזוקות בדרך מנקודה א לנקודה ב, אז אל תוותרו על הביטוח המתאים.

 

נגישות