לקוחות מספרים

אנו זוכים לפרגון מדהים ממבוטחי PassportCard, לרוב במילות תודה במקום. יש השולחים את תודתם במייל ולעיתים גם בפייסבוק. המילים היפות מרגשות ונוגעות ללב.....קבלה מדהימה על נתינה. שביעות הרצון של מבוטחינו היא ההצלחה שלנו.

שרי שפילמן פלורידה / 2017

אישפוז במהלך שייט-תענוגות Cruise

אישפוז במהלך שייט-תענוגות Cruise

תודתי הרבה לסוכנת הביטוח
מ י ר ה פ ר ח י
ולחברת PassportCard
המדד לשפוט מתן שירות הינו
בעת מבחן...
תודה מירה על שהתעקשת
שאעשה ביטוח נסיעות של
חברת פספורטכארד למרות
שהמחיר המבוקש היה יקר יותר מההצעות האחרות.
במהלך ההפלגה, אושפזתי למתן טיפול וקבלת אינפוזיה...
והמחיר - לא תאמינו....
9,300 ד ו ל ר
אשר שולמו ישירות למדיקל סנטר
ואני לא הוצאתי ולו דולר אחד...
אז תארו לכם הוצאה כזאת משמעותית שיוצאת מהכיס וכעת להמתין לבדיקת מסמכים וקבלת החזר התשלום הכספי ?
אז שוב ושוב
תודה מירה על השרות הפנטסטי
וכל הכבוד לך על מקצועיות ובעיקר בעיקר א מ י נ ו ת !

פוסטים וסיפורים של לקוחות מהפייסבוק / 2017

לצפייה ישירה

לצפייה ישירה

לחץ כאן

טל יערי הודו / 2017

אישפוז בעקבות סלמונלה

אישפוז בעקבות סלמונלה

הודו- חטפתי סלמונלה 😞 תוך שניה ענו, הטעינו כסף, הייתי 4 ימים בבית חולים כל יום הטעינו מחדש וגם כשהייתי בבתי חולים בלי אפשרות לאשראי קיבלתי קוד למשוך מהכספומט. תודה, נמשיך להשתמש בכם שוב 

ילנה גומלסקי, עו"ד , תל אביב / 2017

אי הגעת כבודה

אי הגעת כבודה

המזוודה אבדה בטיסה... אין לתאר את מפח - הנפש כשזו הבשורה הראשונה בהגעתך ליעד המיוחל. בפעם הראשונה בחיי חוויתי כמה חשוב לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל, כי לבזבז את תקציב הנסיעה לתחתונים, גרביים ועוד דברים חיוניים זה מבאס! הופתעתי עד כמה ביטוח נסיעות של PassportCard | פספורטכארד יעיל. מאחר במסגרת עיסוקיי ויוצא לי המון להתעסק עם הצד המכוער של ביורוקרטיה, הרגשתי חובה לפרגן! בתוך 10 דקות מרגע פנייתי כסף בסכום 150$ שולם לי לכרטיס אשראי, זה אפשר לי להתארגן עוד ביום הנחיתה על הדברים החשובים מבלי להוציא כסף מהכיס. אחרי שלושה ימים של חוסר ודאות, המזוודה נמצאה והגיעה אלי שלמה. תמונות מרגע האיחוד:

נועם ירקוני הודו / 2017

תודה לפספורטכארד

תודה לפספורטכארד

רציתי להגיד תודה ענקית לפספורטקארד על הדאגה והטיפול בי בימים האחרונים שירות אדיב, מהיר, ללא הרבה שאלות, זמינות 24 שעות ביממה, דואג ומאוד אישי!! 
אין ספק שהבחירה בפספורטקארד כביטוח לטיול הגדול הייתה מאוד מאוד משתלמת!!!
ממליצה בחום!!

 

Michal Haimovich , ויאטנאם / 2017

3 אישפוזים במהלך טיול משפחתי בויאטנאם

3 אישפוזים במהלך טיול משפחתי בויאטנאם

פספורטכארד,תודה! מה היינו עושים בלעדיכם?
יצאנו לטיול של חודש ימים בויאטנם, אמא-מחלימה מסרטן השד, אבא ושלושה ילדים בגילאי 13-4. כבר אחרי שבוע, נאלצנו להגיע לבי"ח, אחרי שאני ושתי הבנות חלינו כל אחת במשהו אחר.... התקשרות זריזה למוקד, מענה מהיר ואחרי אישפוז קצר שלי לצורך מתן נוזלים, תשלום בעזרת הכרטיס (גם על מלאי תרופות לי ולקטנה...) 3 ימים אחרי והקטנה שוב לא מרגישה טוב (התברר כמכת חום) והגדול נופל ו"פותח את הראש"... שוב מיון, שוב מענה מהיר והפעם גם דואגים לשאול לשלומנו גם ביום שאחרי. עובר שבוע ובעיר קטנה, הבן הגדול עובר תאונת דרכים (רוכב אופנוע התנגש בו בזמן שרכב על אופניו) מיד נסענו לבי"ח הקרוב ביותר, שם אף אחד לא דובר אנגלית והחוויה הייתה לא פשוטה... מבחינת הביטוח, הכל היה פשוט וקל. לשמחתנו, קיבלו אשראי גם בבי"ח הזה, אך הייתה מראש אופציה למשיכת מזומן. גם כאן, דאגו הנציגים לשאול לשלומנו גם כמה ימים אחרי.
סוף טוב, הכל טוב ובהמשך טיולינו לא נזקקנו עוד לעזרתכם :-) 
פספורטכארד-בהחלט הבחירה שלנו לביטוח לחו"ל!!!!

אייל נמר לונדון / 2017

טיפול רפואי דחוף בלונדון

טיפול רפואי דחוף בלונדון

תודה על טיפול, מהיר, יעיל, זמין והכי חשוב בריא!
כמו תמיד בחרתי לטוס עם הביטוח שלכם, גם הפעם בחופשת סוכות 17. היעד לונדון.
לצערי בעקבות דלקת באוזן הייתי צריך לקבל טיפול דחוף במהלך החופשה.
טלפון אחד והצטיידות בכרטיס אשראי שלכם הפכו את החשש מסיוט לסוג של חווית שירות רפואית נעימה גם כשהיא מעבר לים, בשפה זרה, ויקרה.
תודה שנתתם את השירות לו התחייבתם והאמת שהרבה מעבר, הזמינות 24/7, הייעוץ הרפואי הטלפוני, התמיכה, הליווי והמענה מהיר לקבלת אישור להליכים רפואיים!
ממליץ בחום לכל אזרח ישראלי, אל תמהרו להסתמך על הביטוחים החינימים של חברות האשראי והאיגודים המקצועיים, אין מה להשוות!
השקט נפשי עם PassportCard | פספורטכארד שווה כל שקל ובעיקר משתלם, שלא נזדקק.

Yahli Maoz Manang, Nepal / 2017

חילוץ מוסק מאנפורנה, נפאל

חילוץ מוסק מאנפורנה, נפאל

גם מהקצה השני של העולם אני תמיד יודעת שיש מי שדואג חוץ מאמא

טלי גלזר הוד השרון / 2016

פינוי באמבולנס ואשפוז מיידי

פינוי באמבולנס ואשפוז מיידי

רצינו להודות על הטיפול המסור שבתנו קיבלה בזמן שהותה בחו"ל, כאשר היא הזדקקה לפינוי מיידי באמבולנס ואשפוז. אציין את היחס החם מאנשי הקשר בארץ, יצירת הקשר איתה בחו"ל באופן מיידי וכמובן הטענת הכרטיס ללא דחייה. תודה לסוכן שלנו, איתי פילוסוף, שבעת רכישת הביטוח המליץ על פספורטכארד מבין כל החברות. בטוח נעשה ביטוח דרככם גם בעתיד. 

סוכן: איתי פילוסוף

Shirley Ketzef Pokhara, Nepal / 2017

פינוי אווירי מהאנפורנה, נפאל

פינוי אווירי מהאנפורנה, נפאל

חילוץ מוסק  -- ככה זה נראה מהאוויר

מטיילת  דווחה כי חברתה עם חשש למחלת גבהים. לאחר תדרוך וליווי של רופא הצוות באמצעות המכשיר הלוויני, הוחלט להקפיץ מסוק לפינוי המטיילת לקבלת טיפול רפואי בבי"ח בפוקרה.

 

יובל ארזי נופית / 2016

ניתוח חירום מיידי בלאס וגאס

ניתוח חירום מיידי בלאס וגאס

בתי, יובל ארזי, נסעה באוטובוס לכיוון לאס וגאס והחלה לחוש כאבי בטן חזקים. בהגעתה לעיר, הנהג הזמין אמבולנס שפינה אותה לביה"ח, שם אובחנה עם דלקת בתוספתן ונאלצה לעבור ניתוח באופן מיידי. ברצוננו להודות לחברת פספורטכארד ולצוות המדהים שטיפל במקרה, אתם פשוט נהדרים. הסבלנות, ההקשבה, הטיפול המיידי, השירות המסור והיעיל והעדכונים בכל רגע נתון על בתי, כשאני בארץ ממתינה מודאגת. לא נתקלנו בשירות יוצא דופן כזה בארץ. לרגע היינו צריכים לשפשף את העיניים ולהאמין כי אכן מדובר בחברה ישראלית.

הביטוח הטוב ביותר שקיים בארץ לנסיעות לחו"ל !!!  ממליצים עליכם בחום בכל הזדמנות שרק אפשר.

איציק שחם , קריית מוצקין / 2016

חזרה דחופה לארץ עקב אירוע רפואי בניו-זילנד

חזרה דחופה לארץ עקב אירוע רפואי בניו-זילנד

ברצוני להודות לכל צוות פספורטכרד אשר טיפלו בתביעתו של מבוטחי שחם יצחק בהחזרתו מניו זילנד לארץ כתוצאה מאירוע רפואי. השירות שניתן על ידכם לאורך כל האירוע היה מקצועי, אדיב ומהיר. במיוחד אציין את מחלקת מקרים מורכבים שדאגה לתיאומי הטיסות כולל הבקשות המיוחדות שהועלו ע"י המבוטח ואשתו. שוב הוכחתם שיש על מי לסמוך בעת צרה. הסוכן: מיכאל ארן

Ronit Waiz ארה"ב / 2017

אישפוז בארה"ב

אישפוז בארה"ב

מחשבות טובות, אהבה ונשימות תמיד נותנים מרחב נעים בחוויה כואבת!!
כמה חיכינו לחופשה הזו! לחודש של בילויים משפחתיים, עשייה מאמאנטית משותפת בליגה הגדולה של החוף המערבי, יומיים אחרי שנחתתי, צעד אחד קטן והושבתתי לכל התקופה - קרע במיניסקוס ועוד אבחונים מפחידים מסביב שמחייבים טיפול בארץ. אז החודש עבר על קביים וכסא גלגלים:
1. לכל חברותיי השחקניות והמאמנים - אימון אחד או שניים בשבוע ומשחקים זה כייף אבל - לכל ספורט יש את האזורים שלו המועדים לפציעה - שימרו עליהם! חזקו את השרירים והרצועות ובכלל שימרו על חיזוק הגוף כי לשחק זה כייף אבל כשנפצעים הכייף נגמר...
2. אם כבר להפצע בחו"ל אז כשיש משפחה תומכת ועוזרת כמו המלאכים שלי-אחותי בעלה והילדים שלהם.
3. אם כבר להפצע בחו"ל אז רק בתנאי שיש לך PassportCard | פספורטכארד בהמלצתה של הסוכנת המומחית Rony Mor Kipnis. חברת הביטוח הזאת נתנה לי שקט נפשי, עזרה, מענה מיידי בכל שעה ביום בטלפון ובמייל, תשלום מיידי באמצעות כרטיס אשראי שלהם מבלי שאצטרך להתעסק עם כספים, דאגה ועזרה של הרופאים המומחים שלי עם האבחונים ותוספת מידע שהיה לי חסר ולא ניתן לי על ידי הרופאים שם.

ד"ר יריב וינצר שערי תקווה / 2016

אירוע רפואי בסלובניה

אירוע רפואי בסלובניה

במהלך שהותי בסלובניה נזקקתי לטיפול רפואי. שוחחתי עם נציגת השירות ולאחר מכן פניתי לביה"ח לקבלת טיפול ולרכישת תרופות, והכל תוך שימוש בכסף שהוטען בכרטיס. כבעלים של משרד עורכי דין אשר עוסק בין השאר בתביעות נגד ומול חברות הביטוח, אשמח להיות "שגריר" אמת לטובה של חברת פספורטכארד.  השירות אישי, מהיר והכי חשוב מרגיע אדם השוהה בחו"ל.

סוכנת: מיכל וינצר כהן

לאה וישראל שפירא רמת גן / 2016

אירוע חירום רפואי בספרד

אירוע חירום רפואי בספרד

לצערי, נאלצנו להשתמש בביטוח שלכם פעמיים בטיולנו האחרון לספרד. ברצוני להודות לכם על הטיפול המסור, המקצועי והנדיר שלו זכינו במצבים קשים איתם התמודדנו בחו"ל. זכינו ליחס אישי, מקצועי, אדיב, מרגיע ויעיל. העובדים שלכם היו לנו לאוזן קשבת – מקצועיים ונכונים לעזור בכל שעות היממה. הייתם לנו משענת תומכת בכל רגע!!!

שלא נזדקק לכם אך טוב שאתם קיימים ושוב תודה רבה לכל הצוות.

צבי ביידר , רעננה / 2016

אישפוז בהול בחו"ל

אישפוז בהול בחו"ל

אני רוצה להודות לכם מקרב לב על הטיפול המסור שקיבלנו מכם - צוות המקרים המורכבים של פספורטכארד! הייתם מעל ומעבר לצפיות שלנו - הייתם זמינים בכל שעה ובכל יום, חזרתם אלינו במהירות בכל שאלה כשהיה צריך, לא משנה עם מי דיברתי - תמיד הייתם מעודכנים במצב על כל פרטיו, כולכם הכרתם את התהליך וידעתם להסביר לנו אותו בתוך הבלבול שהיינו מצויים בו, כולל היכולת לתקשר לנו את דבר הצוות הרפואי, ולא פחות חשוב - הייתם אדיבים, סבלניים, ומבינים למצבנו. אני מאחל לעצמי שבעת צרה יהיה לי צוות כמוכם לצדי !!! הסוכן: אמודאי- פסגה סוכנות לביטוח

קארין עסיס תל אביב / 2016

טיפול רפואי בארה"ב

טיפול רפואי בארה"ב

נזקקתי לקבלת טיפול רפואי במהלך שהותי בארה"ב. הטענת הכרטיס בוצעה באופן מיידי, ללא בירוקרטיה והכל תקתק כמו שכתוב.היה פשוט תענוג לקבל מהם שירות. 

סוכן: דורון הורנפלד

רותי ומשה ברמן רמת השרון / 2016

תביעה בגין ביטול נסיעה

תביעה בגין ביטול נסיעה

ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו על טיפולכם המקצועי בכל הקשור לתביעה בגין ביטול נסיעתנו לגרמניה, אותה הגשנו לחברת "PassportCard" עקב תאונתה ואשפוזה של רות ברמן.  כתוצאה מטיפולה המסור, הגינותה ויעילותה של חברת הביטוח, הוחזר לחשבוננו מלוא סכום התביעה שלנו."PassportCard" התנהלה כלפינו ביעילות, הגינות ובמהירות.

אמליץ כמובן על השירותים המצוינים אותם קיבלתי בפני חבריי ומכריי.

סוכן: תומר גלס 

דוד אדמוני רמת גן / 2016

אירוע רפואי בארה"ב

אירוע רפואי בארה"ב

אני מודה לכם על השירות המהיר והאיכותי שקיבלתי במהלך שהותי בארה"ב, כאשר נזקקתי לטיפול רפואי.  ההוקרה וההערכה לכם מועברת גם לרוב מכריי, תוך המלצה לבצע באמצעותכם ביטוח לחו"ל.

סוכנת: איריס אוסטשינסקי - אל שיא 

ליאור משה ממן גבעת אבני / 2016

טיפול רפואי מיידי בארה"ב

טיפול רפואי מיידי בארה"ב

כבר מספר פעמים שאני מבוטח דרככם בנסיעותיי לחו"ל. הפעם צירפתי גם את אשתי לביטוח וזאת במסגרת נסיעה של כשבועיים לארה"ב. כאשר התקשרתי לבשר לכם על אירוע רפואי שקרה לאשתי, תוך זמן קצר קיבלתי אישור על הטענת הכסף בכרטיס הפספורטכארד. אתם פשוט נהדרים ובאמת ובתמים, כל מילה נוספת מיותרת!

תודה על הטיפול המסור, אני כבר דואג "להפיץ את הבשורה" בין כל חברי ומכריי.

 

Dikla Shiran Chen פלורידה / 2017

תביעת כבודה

תביעת כבודה

תודה רבה על שירות יוצא מן הכלל. טסנו עם שלושה ילדים קטנים לפלורידה והמזוודות טסו למדינות אחרות. נשארנו יומיים וחצי ללא מזוודות וקיבלנו כל מה שהובטח בפוליסה בלי וויכוחים ובמקום. בלי צורך בבירוקרטיה ותביעות. נציג השירות היה מקסים. המון תודה! בטוח נחזור בטיולים הבאים!                          

רמי רכאב עוספיה / 2016

אובדן כבודה בספרד

אובדן כבודה בספרד

טסתי למדריד והכבודה שלי לא הגיעה. אני רוצה להודות לחברת פספורטכארד על היחס והמקצועיות באופן שבו טיפלו בבעיה. גרמתם לי להתגאות שאני מבוטח שלכם ומעכשיו אני גם נציג שלכם ואמשיך לעשות דרככם ביטוח גם בעתיד. 

סוכנות: מודל סוכנות לביטוח - מופק כיוף

יהודה כ"ץ , בני ברק / 2016

אובדן מזוודה

אובדן מזוודה

ברצוני להודות לכם על השירות היעיל והמהיר שקבלתי מכם על כבודה שלא הגיעה. מזמן לא זכיתי לשרות כה מהיר ויעיל, חזקו ואמצו. המבוטח: יהודה כ"ץ, ישוב: בני ברק הסוכן: פישמן בן-ציון

נגישות