לקוחות מספרים

אנו זוכים לפרגון מדהים ממבוטחי PassportCard, לרוב במילות תודה במקום. יש השולחים את תודתם במייל ולעיתים גם בפייסבוק. המילים היפות מרגשות ונוגעות ללב.....קבלה מדהימה על נתינה. שביעות הרצון של מבוטחינו היא ההצלחה שלנו.

משה שמיר ישראל / 2018

מרכינים ראש על מותו בטרם עת של משה שמיר

מרכינים ראש על מותו בטרם עת של משה שמיר

משפחות פספורטכארד ודיוידשילד מרכינות ראש וכואבות את מותו בטרם עת של משה שמיר ז"ל, חבר יקר ומנהל מערך השיווק של חברת פספורטכארד. 
 
שמיר (66) השתתף אתמול בבוקר בצליחת הכנרת, אך משלא הגיע לקו הסיום בתום המשחה הוכרז כנעדר. 
כוחות חילוץ והצלה רבים, בהם גם מנהלים ועובדים רבים בפספורטכארד ודיוידשילד וגורמי מקצוע וחילוץ מטעם החברה, סרקו את האזור אתמול והיום במטרה לאתר את שמיר, שגופתו אותרה לפני זמן קצר סמוך לשטח בו התקיים המשחה.
 
משה, שביצע את משחה צליחת הכנרת במשך למעלה מ-10 שנים, התאמן במרץ בחודשים האחרונים לקראת המשחה שנערך אתמול והקפיד על שגרת אימונים קבועה. 
 
משה שמיר עבד בפספורטכארד ב-3 השנים האחרונות והיה מעמודי התווך של תעשיית ביטוח הנסיעות. במסגרת פעילותו השתתף באינספור אירועי חילוץ והצלה של ישראלים בחו״ל.
 
משה הותיר אחריו אישה: זיוה, שתי בנות ובן: הילה, יונית ורום, ועוד ארבעה נכדים.
 
יואל אמיר מנכ"ל פספורטכארד ואלון קצף יו״ר החברה: "אנו עדיין מעכלים את הבשורה המרה וכואבים את לכתו של משה, שהיה איש רב פעלים ומעמודי התווך של פספורטכארד.
משה היה אדם נמרץ והרפתקן שהרבה לטייל ולחוות. הוא היה עובד חרוץ ומסור וסייע לישראלים רבים בשעותיהם הקשות ביותר.
אנו משתתפים בצער המשפחה ומבקשים לחזק את ידי אשתו, ילדיו ונכדיו."

פוסטים וסיפורים של לקוחות מהפייסבוק / 2018

לצפייה ישירה

לצפייה ישירה

לחץ כאן

קובי ורון קפריסין / 2018

אירוע רפואי בקפריסין

אירוע רפואי בקפריסין

ברצוני להודות לפספורטקארד על השירות המצויין שקיבלנו.
היינו בחופשה בקפריסין ובתי בת השנתיים חזרה מן הבריכה עם עיניים אדומות והתלוננה על כאבים בעיניים. 
קיבלנו מענה טלפוני מהיר ומיד הועבר סכום כסף לחשבוננו. 
הרגשנו ביטחון להזמין את הרופא מן המרפאה הטובה ביותר, שהגיע עד לחדרנו. הרופא אבחן שמדובר בדלקת עיניים והעניק טיפול יעיל לילדה שחשה הקלה רבה. 
בזכות כך, המשכנו בחופשה בהנאה רבה.
תודה !

שלומי וקנין יוון / 2018

אירוע רפואי ביוון

אירוע רפואי ביוון

פוסט פירגון אבל בענק...
אחרי 24 שעות של מתח ועצבים של מרחק של אלפי קילומטרים בין ישראל ליוון, שילד בן 17 נמצא שם כאשר הוא זקוק לטיפול רפואי כירוגי ואתה חסר אונים כאן בארץ, בפניה שלנו המשפחה לפספורטכארד החברה המבטחת של הילד, וחשש מהתנערות כל שהיא בטיפול במקרה, קיבלנו טיפול מסור ביותר עם הכוונה ואכפתיות מכל נציג שענה לטלפון עד לסיום הטיפול בילד בחו"ל ולתשלום מיידי של החברה על הטיפול הרפואי, בנוסף בסיום הטיפול ולאחר המלצה של הרופא בחו"ל והתייעצות עם הרופאים של פספורטכארד הוחלט להקדים את הטיסה של הילד לארץ וחברת פספורטכארד דאגה למצוא טיסה בהקדם האפשרי לארץ וזה מה שהיה בפחות מ - 24 שעות מהמקרה! הילד היה בארץ. פשוט אין מילים על השירות המהיר, היעיל, והמקצועי שקיבלנו מחברת הביטוח ובסופו של דבר גם טלפון מהחברה שהילד נחת בשלום בארץ. אלפי תודות על שירות באמת מעבר למצופה...
הלוואי וכל החברות האחרות היו מתנהלים כך. 
פספורטכארד  קניתם לכם עוד מספר לא מבוטל של לקוחות.

חג שמח ושנה טובה

Ori Amir מרכז אמריקה / 2018

אישפוז בעקבות טפיל בבטן

אישפוז בעקבות טפיל בבטן

לצערי חוויתי באופן אישי את הצורך בביטוח נסיעות לחו״ל....
טסתי לשלושה חודשים במרכז אמריקה ועשיתי דרכם את הביטוח.
במהלך שהותי התגלה שיש לי טפיל בבטן. הטיפול בחו״ל התחיל מרופאים, תרופות, אינפוזיות, בדיקות, והמשיך לאשפוז בבית חולים למשך חמישה ימים וגם לחזרה לארץ כתוצאה מהטפיל.
במשך כל הזמן שהייתי חולה ממש מהרגע שזה התחיל פספורט קארד לא הפסיקו להוכיח את עצמם כחברה מדהימה שנותנת שירות יותר ממעולה!!!
מענה מהיר בטלפון, טיפול מקצועי ואיפוס של כל הנציגים שדיברו איתי על הסיפור שלי, טעינה מיידית של הכרטיס אשראי שקיבלתי מהם בכסף מספיק לטיפול ותרופות, החזרים במזומן על מה שהוצאתי כבר ולא היה באפשרותי להתקשר אליהם לטעון את הכרטיס. 
כשזה הגיע להוצאות גדולות מאוד של כמעט עשרת אלפים ש״ח על אשפוז בבית חולים פרטי במקסיקו- הסכום נטען עשר דקות אחרי שהתקשרתי!!!!
בשל מצבי הרפואי אמא שלי טסה אליי לבית החולים- הכרטיס טיסה שלה הוחזר במלואו.
כל ההוצאות שלנו בנושא הרפואי כוסו במלואן ובמיידי.
הטיפול שלהם עלה על כל הציפיות, שירות לקוחות מקצועי ביותר.
כשמגיע מגיע! 
מקווה שלא תצטרכו להשתמש- אבל על כל מקרה... 
תעשו לעצמכם טובה ותבטחו עם פספורט קארד. 

אלי אליהו ארה"ב / 2018

טיפול רפואי דחוף בארה"ב

טיפול רפואי דחוף בארה"ב

שלום רב, ברצוני להודות ולשבח את הטיפול והשירות שקיבלתי מכם בזמן שהותי בארצות הברית, לאחר הסבר למוקדנית תוך דקות הכרטיס הוטען והן השירות הרפואי שקיבלתי והן התשלום עבור השירות הרפואי עבר במהרה ובהצלחה, אני בטוח שאמליץ לכל מכריי וחבריי ביטוח רק בפספורטכארד , יישר כח לכם , תודה רבה וחג שמח.

ענת הורוביץ ברלין / 2018

זכינו בתחרות התמונות של פספורטכארד

זכינו בתחרות התמונות של פספורטכארד

פספורטכארד - מבטיחים ומקיימים!
מימשנו את הזכייה שלנו בתחרות וטסנו לברלין!!!

טלי גלזר הוד השרון / 2016

פינוי באמבולנס ואשפוז מיידי

פינוי באמבולנס ואשפוז מיידי

רצינו להודות על הטיפול המסור שבתנו קיבלה בזמן שהותה בחו"ל, כאשר היא הזדקקה לפינוי מיידי באמבולנס ואשפוז. אציין את היחס החם מאנשי הקשר בארץ, יצירת הקשר איתה בחו"ל באופן מיידי וכמובן הטענת הכרטיס ללא דחייה. תודה לסוכן שלנו, איתי פילוסוף, שבעת רכישת הביטוח המליץ על פספורטכארד מבין כל החברות. בטוח נעשה ביטוח דרככם גם בעתיד. 

סוכן: איתי פילוסוף

ד"ר יריב וינצר שערי תקווה / 2016

אירוע רפואי בסלובניה

אירוע רפואי בסלובניה

במהלך שהותי בסלובניה נזקקתי לטיפול רפואי. שוחחתי עם נציגת השירות ולאחר מכן פניתי לביה"ח לקבלת טיפול ולרכישת תרופות, והכל תוך שימוש בכסף שהוטען בכרטיס. כבעלים של משרד עורכי דין אשר עוסק בין השאר בתביעות נגד ומול חברות הביטוח, אשמח להיות "שגריר" אמת לטובה של חברת פספורטכארד.  השירות אישי, מהיר והכי חשוב מרגיע אדם השוהה בחו"ל.

סוכנת: מיכל וינצר כהן

נדיב בנימין רז .הודו / 2018

טיפול רפואי חירומי

טיפול רפואי חירומי

לפעמים גם את זה צריך אחרי לילה לא פשוט ..... חייבים ביטוח רפואי . תודה רבה לכם על הכל - PassportCard - העזרה זמינה ומהירה.
תודה מיוחדת לסופי .

רותי ומשה ברמן רמת השרון / 2016

תביעה בגין ביטול נסיעה

תביעה בגין ביטול נסיעה

ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו על טיפולכם המקצועי בכל הקשור לתביעה בגין ביטול נסיעתנו לגרמניה, אותה הגשנו לחברת "PassportCard" עקב תאונתה ואשפוזה של רות ברמן.  כתוצאה מטיפולה המסור, הגינותה ויעילותה של חברת הביטוח, הוחזר לחשבוננו מלוא סכום התביעה שלנו."PassportCard" התנהלה כלפינו ביעילות, הגינות ובמהירות.

אמליץ כמובן על השירותים המצוינים אותם קיבלתי בפני חבריי ומכריי.

סוכן: תומר גלס 

עוזי פרלמוטר תאילנד / 2018

אירוע רפואי בתאילנד

אירוע רפואי בתאילנד

כותב לכם כעת מתאילנד היפה. באמצע הטיול, אתמול במהלך מסיבת בריכה בקוסמוי, בת זוגתי עלתה על אחת ממגלשות המים ונפלה מגובה לתוך הבריכה, על צד לא טוב בגוף וקיבלה מכה חזקה. 
במהלך היום הכאבים רק התחזקו, ובערב הגענו לקופנגן והלכנו למרפאה מקומית. איך שנכנסנו הם שאלו איזה ביטוח אנחנו, וכשאמרנו פספורטכארד, ראינו שהם מיד רגועים ואמרו שהכל יהיה בסדר. 
וכך היה, הרופא בחן אותה ונתן לה זריקה למשכך כאבים, ואז היא נסעה עם אמבולנס לצילום רנטגן וחזרה לרופא שראה את התוצאות ואמר שאין שבר, ושצריך לקחת כדורים כמה ימים.

רק אז צילצלנו אליכם, ביקשתם לדעת סכום סופי, ותוך 10 דק הכסף היה מוטען בכרטיס ושוחררנו לדרכינו. 
אז טוב לדעת שיש על מי לסמוך גם כשאנחנו רחוקים מהבית. 

Dikla Shiran Chen פלורידה / 2017

תביעת כבודה

תביעת כבודה

תודה רבה על שירות יוצא מן הכלל. טסנו עם שלושה ילדים קטנים לפלורידה והמזוודות טסו למדינות אחרות. נשארנו יומיים וחצי ללא מזוודות וקיבלנו כל מה שהובטח בפוליסה בלי וויכוחים ובמקום. בלי צורך בבירוקרטיה ותביעות. נציג השירות היה מקסים. המון תודה! בטוח נחזור בטיולים הבאים!                          

נגישות