לקוחות מספרים

אנו זוכים לפרגון מדהים ממבוטחי PassportCard, לרוב במילות תודה במקום. יש השולחים את תודתם במייל ולעיתים גם בפייסבוק. המילים היפות מרגשות ונוגעות ללב.....קבלה מדהימה על נתינה. שביעות הרצון של מבוטחינו היא ההצלחה שלנו.

ענת קמה , אביגדור, באר טוביה / 2016

פינוי אוויי מאירוע הטרור באיסטנבול

פינוי אווירי מאירוע הטרור באיסטנבול

מבקשת להודות לעובדת שלכם אשר תפקדה באופן מדהים ועזרה לנו מאד, וכן לשני הטייסים, הרופא והפרמדיקית בצוות מטוס החילוץ ששלחתם לטורקיה. ולפספורטכארד ישראל על כל מה שעשו למעננו ועל כך שהוכיחו עצמם בעת צרה. 

לצפייה בסרטון הנחיתה בארץ, לחץ כאן

גיטה לוי רומא / 2016

אישפוז דחוף ברומא

אישפוז דחוף ברומא

ברצוני להודות לכם על השירות המקצועי והנפלא של פספורט כארד.

ב 30 ל דצמבר 2016 טסנו לרומא, עוד במטוס התפתחה אצל בעלי בעיה רפואית שהצריכה אשפוז. פספורט דאגה לנו בכל חמשת ימי האשפוז ונטעה בנו הרגשה שהכול יטופל,  בנוסף אשרו לנו טלפונית להתאשפז בבי"ח האמריקאי ברומא אשר לא נמצא בהסדר עם פספורט, בנוסף היא דאגה לשלוח לנו רופאה דוברת איטלקית שעדכנה אותי בכל ההחלטות, ודיווחה לי על העומד לקרות, ואף שמשה כאוזן קשבת למתח שבו הייתי שרויה.

במחלקת ביטוח מורכב- נילי  יצרה אתי קשר והגיבה במקצועיות  וביעילות בכל בעיה.

לבסוף העלו אותנו על טיסה שבה פגשנו ברופא כירורג מקצועי שהגיע בטיסה מהארץ באותו היום, ומיד חיבר את בעלי לכל האביזרים הרפואיים הדרושים, והגיע אתנו עד חדר המיון של איכילוב, וחיכה עד שנתקבלו ממנו כל הפרטים הרפואיים.

לסיכום הטיפול של פספורט כארד היה ללא רבב, ואני ממליצה על חברה זו בכל פה.

אתם מוזמנים להעלות את המכתב לאתר שלכם,

 

בברכה
ותודה על הכל
גיטה לוי

יניב ביגר קריית אונו / 2016

פציעה קשה בטיול רכיבת אופניים אתגרית בצרפת

פציעה קשה בטיול רכיבת אופניים אתגרית בצרפת

אני רוצה להודות לצוות שירות הלקוחות על הטיפול המקצועי והמסור במקרה של המבוטח יניב ביגר. יניב שבר את ידו וסבל מזעזוע מוח לאחר שהתרסק ברכיבת אופניים אתגרית במורזין שבצרפת. קיבלתי הודעה בזמן אמת ופנייתי למוקד פספורטכארד נענתה באופן מיידי. יניב פונה לבית החולים והכרטיס נטען ללא כל בעיה וללא תחקירים ודרישות מיותרות.

אני מודה לכולכם. דרך הטיפול שלכם היא בהחלט חריגה בנוף המקומי ואתם בהחלט ראויים לכל שבח. תודה!!

סוכן: שלמה בן ארי - גיא סוכנות לביטוח 

אילון בן יוסף , תל אביב / 2016

אישפוז דחוף בערב פסח בלוס אנג'לס

אישפוז דחוף בערב פסח בלוס אנג'לס

קיבלתי לפני מס חודשים המלצה לעשות ביטוח אצלכם, וככל ישראלי חשדן הייתי בטוח שבמידת הצורך אתקל בקשיים. בערב פסח הגעתי ללוס אנג'לס והייתי זקוק לפנות לרופא ובעקבות כך פניתי אליכם. כאשר אדם מצוי בכאב ובמצוקה בארץ זרה ובערב חג רק מכפיל את החשש והכאב והתמיכה של הצוות שלכם היה פשוט נפלא, מבין ותומך!! הנני לציין כי השרות ובמיוחד היחס לו זכיתי בפנייתי אליכם הוא נתון להערכה ולהערצה. לסיפור המלא.

 

בר תורג'מן חיפה / 2016

ניתוח מיידי באריזונה, ארה"ב

ניתוח מיידי באריזונה, ארה"ב

בני, בר תורג'מן, עבר תאונה באריזונה שבארה"ב ונחבל בכף רגלו. בר התפנה עצמאית לבית החולים ונאמר לו כי עליו לעבור ניתוח. מרגע הפציעה ועד לביקורת האחרונה, צוות פספורטכארד וסוכן הביטוח יעקב שכנר, ליוו אותנו בהליך הרפואי והביטוחי במסירות, אנושיות, ברוגע ובתחושה שיש על מי לסמוך. אני עובדת בחברת ביטוח, בתפקיד שירותי בכיר, השירות אותו הענקתם לנו, יהיה נר לרגליי ואני מאחלת לעצמי ולעובדיי להגיע לתודעת שירות אנושית ומקצועית כפי שעשה זאת צוות פספורטכארד. זו העת לומר תודה ענקית לכל נציגי השירות המדהימים, מי ייתן ותמשיכו להיות גולת הכותרת בכל הקשור לביטוח נסיעות לחו"ל.

סוכן: יעקב שכנר 

 

מנחם בוסטין , תל אביב / 2016

ניתוח מציל חיים באתיופיה

ניתוח מציל חיים באתיופיה

יצאנו לטיול באתיופיה, הובהלתי ל"בית החולים" המקומי בלליבלה, שם התברר כי לקיתי בחסימת מעיים וכי עלי לעבור ניתוח מציל חיים. קו החרום שלכם נתן תשובות מידיות, קישר עם רופאים מקומיים, עם משרד החוץ, שגרירות ישראל באדיס אבבה, סיפק רשת ביטחון אמיתית ומידית. אין לי מילים להודות על היחס ועל השירות האישי. הטיפול בנו בעודנו בחו"ל היה עם יד על הדופק, יעיל, רגיש, אמפטי וקשוב ומאז שובנו אנחנו ממליצים לבטח רק בפספורטכארד! לסיפור המלא.

הסוכן - אורי סופר

ניקול חביב נתניה / 2016

שני אירועים רפואיים בתאילנד

שני אירועים רפואיים בתאילנד

במהלך שהותי בתאילנד, נזקקתי פעמיים לטיפול רפואי וקיבלתי שירות מהיר, אדיב ומקצועי ביותר. אציין לטובה את נציגי שירות הלקוחות אשר סייעו לי רבות מעל ומעבר למצופה. ביטחתי את עצמי אצלכם בפעם הראשונה, ובטח לא האחרונה. ישר כוח להם ולחברה שמעסיקה עובדים כמותם.

סתיו דוראני , עלמון, מטה בנימין / 2016

פציעה בחור נידח בקוסטה ריקה

פציעה בחור נידח בקוסטה ריקה

שלום לכם ברצוני להודות ולשבח את הטיפול שלכם בפציעה של בני סתיו דוראני בקוסטה ריקה. בתחילה חשבנו שאנו הולכים למאבק בחברת ביטוח אשר תנסה לעשות תרגילים ולמשוך זמן כדי לחסוך בהוצאות (כמו כל חברות הביטוח). לשמחתי חברתכם פעלה בדרך הכי מקצועית ועניינית לטובת הטיפול בבריאותו ורווחתו של בני סתו -- רכשתם את אמוננו והוכחתם כי אפשר אחרת. אני ובני משפחתי נמשיך לבטח בחברתכם את בריאותנו ורכושנו בכל פעם שניסע לחו"ל כי נוכחנו לדעת כי בשעת צרה אתם עמנו, גם בחור נידח בקוסטה ריקה או כל מקום אחר בעולם. ישר כח לכל העוסקים במלאכה בברכה דני דוראני יישוב עלמון

טלי גלזר הוד השרון / 2016

פינוי באמבולנס ואשפוז מיידי

פינוי באמבולנס ואשפוז מיידי

רצינו להודות על הטיפול המסור שבתנו קיבלה בזמן שהותה בחו"ל, כאשר היא הזדקקה לפינוי מיידי באמבולנס ואשפוז. אציין את היחס החם מאנשי הקשר בארץ, יצירת הקשר איתה בחו"ל באופן מיידי וכמובן הטענת הכרטיס ללא דחייה. תודה לסוכן שלנו, איתי פילוסוף, שבעת רכישת הביטוח המליץ על פספורטכארד מבין כל החברות. בטוח נעשה ביטוח דרככם גם בעתיד. 

סוכן: איתי פילוסוף

משה קטורזה , רמת השרון / 2016

פציעה במהלך חופשת סקי

פציעה במהלך חופשת סקי

יצאתי לחופשת סקי, ובמהלך החופשה נפגעתי וקרעתי שריר. יצרתי קשר עם השירות של פספורטקארד ולאחר 45 שניות עברתי לנציג שרות ששמע את תיאור הפציעה, טען את כרטיס הפספורטקארד שברשותי בכסף והפנה אותי לטיפול במרפאה באתר הסקי. שילמתי גם עבור הטיפול וגם בבית המרקחת בעזרת כרטיס הפספורטקארד ללא כל בעיות. רופא קבע שעלי לטוס עם מלווה ולהישאר במהלך כל הטיסה עם רגל ישרה. חברת פספורטקארד הזמינה לי טיסה לארץ ועם נחיתתי, הנציגה הנפלאה שטיפלה בי, התקשרה לבדוק שהטיסה עברה בשלום, שהגעתי לארץ ושהכל היה בסדר. החוויה האישית חיזקה אצלי את ההבנה שעלות הביטוח של נסיעות לחו"ל היא לא הדבר החשוב, אלא רמת המקצועיות והשירות.

יובל ארזי נופית / 2016

ניתוח חירום מיידי בלאס וגאס

ניתוח חירום מיידי בלאס וגאס

בתי, יובל ארזי, נסעה באוטובוס לכיוון לאס וגאס והחלה לחוש כאבי בטן חזקים. בהגעתה לעיר, הנהג הזמין אמבולנס שפינה אותה לביה"ח, שם אובחנה עם דלקת בתוספתן ונאלצה לעבור ניתוח באופן מיידי. ברצוננו להודות לחברת פספורטכארד ולצוות המדהים שטיפל במקרה, אתם פשוט נהדרים. הסבלנות, ההקשבה, הטיפול המיידי, השירות המסור והיעיל והעדכונים בכל רגע נתון על בתי, כשאני בארץ ממתינה מודאגת. לא נתקלנו בשירות יוצא דופן כזה בארץ. לרגע היינו צריכים לשפשף את העיניים ולהאמין כי אכן מדובר בחברה ישראלית.

הביטוח הטוב ביותר שקיים בארץ לנסיעות לחו"ל !!!  ממליצים עליכם בחום בכל הזדמנות שרק אפשר.

איציק שחם , קריית מוצקין / 2016

חזרה דחופה לארץ עקב אירוע רפואי בניו-זילנד

חזרה דחופה לארץ עקב אירוע רפואי בניו-זילנד

ברצוני להודות לכל צוות פספורטכרד אשר טיפלו בתביעתו של מבוטחי שחם יצחק בהחזרתו מניו זילנד לארץ כתוצאה מאירוע רפואי. השירות שניתן על ידכם לאורך כל האירוע היה מקצועי, אדיב ומהיר. במיוחד אציין את מחלקת מקרים מורכבים שדאגה לתיאומי הטיסות כולל הבקשות המיוחדות שהועלו ע"י המבוטח ואשתו. שוב הוכחתם שיש על מי לסמוך בעת צרה. הסוכן: מיכאל ארן

דוד אורן , תל אביב / 2015

אירוע לב בסופיה, בולגריה

אירוע לב בסופיה, בולגריה

בעת שהותי בסופיה, בולגריה נאלצתי להתאשפז בבית-החולים המקומי בשל אירוע לבבי. בהיותי מאושפז קיבלתי השגחה ותמיכה יום יומית מאנשי חברתכם, והתשלום לבית החולים טופל היטב מול הצוות הרפואי המקומי. בעת שחרורי מבית-החולים נשלח אלי מלווה/פרמדיק וכרטיס הטיסה שלי לתל אביב שודרג. כלקוח ופציינט, אני רואה לעצמי חובה נעימה לציין לטובה ולהודות על הטיפול והשרות המצוינים שניתנו לי על-ידי חברתכם.

ד"ר יריב וינצר שערי תקווה / 2016

אירוע רפואי בסלובניה

אירוע רפואי בסלובניה

במהלך שהותי בסלובניה נזקקתי לטיפול רפואי. שוחחתי עם נציגת השירות ולאחר מכן פניתי לביה"ח לקבלת טיפול ולרכישת תרופות, והכל תוך שימוש בכסף שהוטען בכרטיס. כבעלים של משרד עורכי דין אשר עוסק בין השאר בתביעות נגד ומול חברות הביטוח, אשמח להיות "שגריר" אמת לטובה של חברת פספורטכארד.  השירות אישי, מהיר והכי חשוב מרגיע אדם השוהה בחו"ל.

סוכנת: מיכל וינצר כהן

לאה וישראל שפירא רמת גן / 2016

אירוע חירום רפואי בספרד

אירוע חירום רפואי בספרד

לצערי, נאלצנו להשתמש בביטוח שלכם פעמיים בטיולנו האחרון לספרד. ברצוני להודות לכם על הטיפול המסור, המקצועי והנדיר שלו זכינו במצבים קשים איתם התמודדנו בחו"ל. זכינו ליחס אישי, מקצועי, אדיב, מרגיע ויעיל. העובדים שלכם היו לנו לאוזן קשבת – מקצועיים ונכונים לעזור בכל שעות היממה. הייתם לנו משענת תומכת בכל רגע!!!

שלא נזדקק לכם אך טוב שאתם קיימים ושוב תודה רבה לכל הצוות.

צבי ביידר , רעננה / 2016

אישפוז בהול בחו"ל

אישפוז בהול בחו"ל

אני רוצה להודות לכם מקרב לב על הטיפול המסור שקיבלנו מכם - צוות המקרים המורכבים של פספורטכארד! הייתם מעל ומעבר לצפיות שלנו - הייתם זמינים בכל שעה ובכל יום, חזרתם אלינו במהירות בכל שאלה כשהיה צריך, לא משנה עם מי דיברתי - תמיד הייתם מעודכנים במצב על כל פרטיו, כולכם הכרתם את התהליך וידעתם להסביר לנו אותו בתוך הבלבול שהיינו מצויים בו, כולל היכולת לתקשר לנו את דבר הצוות הרפואי, ולא פחות חשוב - הייתם אדיבים, סבלניים, ומבינים למצבנו. אני מאחל לעצמי שבעת צרה יהיה לי צוות כמוכם לצדי !!! הסוכן: אמודאי- פסגה סוכנות לביטוח

קארין עסיס תל אביב / 2016

טיפול רפואי בארה"ב

טיפול רפואי בארה"ב

נזקקתי לקבלת טיפול רפואי במהלך שהותי בארה"ב. הטענת הכרטיס בוצעה באופן מיידי, ללא בירוקרטיה והכל תקתק כמו שכתוב.היה פשוט תענוג לקבל מהם שירות. 

סוכן: דורון הורנפלד

רותי ומשה ברמן רמת השרון / 2016

תביעה בגין ביטול נסיעה

תביעה בגין ביטול נסיעה

ברצוננו להביע את תודתנו והערכתנו על טיפולכם המקצועי בכל הקשור לתביעה בגין ביטול נסיעתנו לגרמניה, אותה הגשנו לחברת "PassportCard" עקב תאונתה ואשפוזה של רות ברמן.  כתוצאה מטיפולה המסור, הגינותה ויעילותה של חברת הביטוח, הוחזר לחשבוננו מלוא סכום התביעה שלנו."PassportCard" התנהלה כלפינו ביעילות, הגינות ובמהירות.

אמליץ כמובן על השירותים המצוינים אותם קיבלתי בפני חבריי ומכריי.

סוכן: תומר גלס 

דוד אדמוני רמת גן / 2016

אירוע רפואי בארה"ב

אירוע רפואי בארה"ב

אני מודה לכם על השירות המהיר והאיכותי שקיבלתי במהלך שהותי בארה"ב, כאשר נזקקתי לטיפול רפואי.  ההוקרה וההערכה לכם מועברת גם לרוב מכריי, תוך המלצה לבצע באמצעותכם ביטוח לחו"ל.

סוכנת: איריס אוסטשינסקי - אל שיא 

ליאור משה ממן גבעת אבני / 2016

טיפול רפואי מיידי בארה"ב

טיפול רפואי מיידי בארה"ב

כבר מספר פעמים שאני מבוטח דרככם בנסיעותיי לחו"ל. הפעם צירפתי גם את אשתי לביטוח וזאת במסגרת נסיעה של כשבועיים לארה"ב. כאשר התקשרתי לבשר לכם על אירוע רפואי שקרה לאשתי, תוך זמן קצר קיבלתי אישור על הטענת הכסף בכרטיס הפספורטכארד. אתם פשוט נהדרים ובאמת ובתמים, כל מילה נוספת מיותרת!

תודה על הטיפול המסור, אני כבר דואג "להפיץ את הבשורה" בין כל חברי ומכריי.

 

משה כהן גדרה / 2016

תביעת כבודה

תביעת כבודה

ברצוני לומר תודה רבה על ההתנהלות, על שיתוף הפעולה ועל סיום התביעה לשביעות רצוננו. אני שמח שעשיתי ביטוח אצלכם בנסיעתנו האחרונה לבולגריה.
צירפתי משפחות נוספות לתוך המעגל הזה וביצעתי כבר מבעוד מועד פוליסה נוספת לקראת נסיעתי הקרובה.             

סוכנות: וזנה סוכנות לביטוח (2008) בע"מ                                                   

רמי רכאב עוספיה / 2016

אובדן כבודה בספרד

אובדן כבודה בספרד

טסתי למדריד והכבודה שלי לא הגיעה. אני רוצה להודות לחברת פספורטכארד על היחס והמקצועיות באופן שבו טיפלו בבעיה. גרמתם לי להתגאות שאני מבוטח שלכם ומעכשיו אני גם נציג שלכם ואמשיך לעשות דרככם ביטוח גם בעתיד. 

סוכנות: מודל סוכנות לביטוח - מופק כיוף

יהודה כ"ץ , בני ברק / 2016

אובדן מזוודה

אובדן מזוודה

ברצוני להודות לכם על השירות היעיל והמהיר שקבלתי מכם על כבודה שלא הגיעה. מזמן לא זכיתי לשרות כה מהיר ויעיל, חזקו ואמצו. המבוטח: יהודה כ"ץ, ישוב: בני ברק הסוכן: פישמן בן-ציון

נגישות