מגזין PassportCard

סוגי ביטוח נסיעות

ביטוח בריאות באוסטרליה וניו זילנד

יעד פופולרי בקרב ישראלים רבים - היבטים חשובים בביטוח נסיעות ליבשת
תאריך פרסום 19/06/22

אמנם אוסטרליה היא היבשת הקטנה ביותר על הכדור (גם כשכוללים את אוקיאניה), אולם מי שהיה שם יודע לספר שהיא יבשת יפה מאין כמוה שמשאירה הרבה ישראלים בשטחיה גם לאורך שנים רבות. ולכאן נכנס עניין הביטוח.

אוסטרליה וניו זילנד הן גן עדן למטיילים מכל קצוות תבל, גם לישראלים. רבים נוסעים לאזור על מנת לטייל – גם טיולי תרמילאים, ויש כאלו שנרשמים שם ללימודים משום האוניברסיטאות המצוינות הידועות שם, או למטרות עבודה. בכל מקרה כזה שבו עדיין יוצאים מגבולות ישראל ואין ביטוח כולל בתחום הרפואה ואפילו הכבודה או לצורכי חילוץ, חשוב לערב חברת ביטוח לנסיעות לחו"ל כדי להשיג פוליסת ביטוח בעלת אופי מתאים ליעד ולמרכיבי הנסיעה. 
רגע לפני שאתם אורזים – לרכישת ביטוח נסיעות לחו"ל הכנסו לכאן

נסיעה לטווח זמן ארוך?

מי שמבצע רילוקיישן הולך לשהות זמן רב בתחומי היבשת, ולכן דרוש ביטוח מתאים ולאו דווקא ביטוח נסיעות רגיל. חשוב לדעת גם מה תחום העיסוק. כריית פחם או עסקי מסעדנות ואפילו לימודי תואר ועריכת מחקר – אלו דורשים מאפייני ביטוח שונים, ויש לעדכן את חברת הביטוח כך שתתאים את הפוליסה אל המטרה. על אף שניו זילנד ואוסטרליה הן מדינות מערביות, חשוב שיהיה כיסוי מתאים לכל טיפול רפואי וגם לתרופות. 

ליהנות מהנוף מקרוב

מי שאוהב לטייל – והרבה, לוקח איתו ציוד לטיולים ולא שוכח גם את הביטוח הרפואי, ביטוח לחילוץ ולהצלה וביטוח עבור הנכסים היקרים שלוקחים – כמו למשל למצלמה בעלת הערך או לציוד השטח (ולא, כאן לא מדובר על ביטוחי רכב למיניהם שניתן לעשות בו-במקום). 

נוסעים לצורכי עסקים?

מי שנוסע ליבשת הדרומית אוסטרליה לצרכי עסקים ודאי נשאר שם לאורך תקופת זמן מוגבלת, ועדיין צפוי להזדקק להגנה מפני הוצאות למקרים רפואיים, או כיסוי במידה והמזוודה עם החליפה עבור הפגישה החשובה לא הגיעה. לחברות הביטוח ישנו ביטוח מיוחד לאנשי עסקים שעוסקים בנסיעות רבות לחו"ל לאורך השנה.

לרכישת פוליסה אונליין / להתחברות לאיזור האישי