מגזין PassportCard

סוגי ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לחולי אפילפסיה

אפילפסיה (כפיון) היא שם להפרעה נוירולוגית שכיחה בקרב האוכלוסיה. יש לה גורמים שונים אולם לא תמיד ניתן לגלות מה הגורם לכך, כמו גם שקשה לגלות את הסיבה להתקף האפילפסיה לפני שהוא מתרחש ואין מנוס אלא לערוך ביטוח נסיעות מותאם עבור נוסעים אלו
תאריך פרסום 15/12/20

שכיחות מחלת האפילפסיה בקרב האוכלוסייה גבוהה באופן יחסי: בין 5-10 אנשים מתוך 1,000 ילקו בכך, ויזדקקו להתייחסות מתאימה בחיי היום יום – לרבות בביטוחים ובביטוח נסיעות מותאם לחו"ל. עד לשנים האחרונות, נבצר מחולי אפילפסיה להשיג את הכיסוי הביטוחי הייחודי לכך.

לקריאה נוספת:

שירותים ביטוחיים בחו"ל עבור חולי אפילפסיה

מערך השירותים עבור חולי אפילפסיה שטסים לחו"ל קריטיים ברגע האמת. חולי אפילפסיה עלולים ללקות בהתקף אפילפסיה בחו"ל ולהזדקק לפיצויים כספיים כתוצאה מתאונה – שברים, אשפוז, נכויות ומוות. יכול להיות שביטוח בריאות פרטי מכסה את הטיפולים שבחו"ל לרבות ניתוחים שונים או תרופות שאינן כלולות בסל הבריאות, ולכן רצוי לברר אם ישנה 
חפיפה בין הדברים.

לא להתרשל באי עשיית ביטוח

עריכת פוליסת ביטוח עבור חולים כרוניים כמו חולי אפילפסיה היא הכרחית. היות שניתן למצוא את הכיסויים הללו גם בין חברות הביטוח השונות לחו"ל, חשוב לערוך השוואה ולראות מה מקבלים במסגרת הפוליסה. 
 

צרכים של טסים לחו"ל 

חברות ביטוח שאינן מחזיקות בשירותים שונים עבור חולי אפילפסיה יכולות למאן מלבטח את האחרונים, אולם מי שכן מנהלת רשת ביטחון לחולי אפילפסיה הנוסעים לחו"ל מבחינת שירותים ופיצויים כספיים תדרוש מסמכים שונים לפני עריכת הפוליסה ושלב החיתום, על מנת לאפשר לנוסעים ליהנות מכיסוי שלל הצרכים של הנוסע לחו"ל.
 
פוליסת ביטוח הנסיעות PassportCard מותאמת לנסיעה לחו"ל בתנאי מגיפה. הרכישה מותנית באישור החברה בכפוף לבדיקת גיל המועמד, יעד הנסיעה, משך הנסיעה והמצב הרפואי העדכני.

לרכישת פוליסה אונליין / להתחברות לאיזור האישי