מגזין PassportCard

סוגי ביטוח נסיעות

ביטוח נסיעות לחו"ל לחולי דיאליזה

חולי דיאליזה הם חולים אשר נזקקים לטיפול צמוד לפחות פעם או פעמיים בשבוע באופן רציף ובכל מקום. מן הסתם, גם כאשר הם נוסעים לחו"ל, הם צריכים ליווי רפואי צמוד ויכולת לבצע את הטיפולים הללו מבלי להיות מודאגים לגבי החמרה במצבם הרפואי.
תאריך פרסום 16/12/20

ביטוח נסיעות לחו"ל בסיסי

ביטוח נסיעות בסיסי לרוב כולל כיסוי מבחינה רפואית עבור אנשים הבריאים באופן כללי ומספיק להוצאות אשפוז או טיפול דחוף. אם אתם סובלים מבעיה רפואית כלשהיא, אתם זקוקים לביטוח שיהיה יותר מקיף מבחינת הכיסוי הרפואי שלו, יש לבקש ולהוסיף על זה תשלום מיוחד. גם אז לא בטוח שהפוליסה תכסה את כל צרכיכם כחולים כרוניים. לכן, מומלץ לבדוק בהקשר זה, אלו פוליסות של ביטוח נסיעות קיימות ומה נכלל בהן באופן פרטני. 
 
לקריאה נוספת:

 

רגע לפני שאתם אורזים – לרכישת ביטוח נסיעות לגיל הזהב הכנסו לכאן

לא כל ביטוח הנסיעות המורחבים טובים לחולי דיאליזה

חשוב לדעת כי רק מקצת ביטוחי הנסיעות המורחבים מכסים את כל מה שיזדקק לו מטופל כרוני ולכן כדאי מאוד לבדוק את הנושא הזה לעומק ומה נכלל בביטוח הנסיעות המורחב עבור חולי הדיאליזה. 
 

אין כיסוי ביטוחי לטיסות טיפוליות בחו"ל

לא אחת אנחנו שומעים על חולים שטסו לחו"ל בכדי לעבור סדרות טיפולים מתקדמות או ניתוחים. במקרה כזה, למקרה שתהיתם, ביטוח נסיעות לא יתפוס ולא יכסה שכן אם מטופל הגיע לטיפול בחו"ל אזי יש סיכוי שמצבו ישתנה במהלך הנסיעה והמטופל בלאו הכי מגיע להשגחה רפואית.
 
* פוליסת ביטוח הנסיעות PassportCard מותאמת לנסיעה לחו"ל בתנאי מגיפה. הרכישה מותנית באישור החברה בכפוף לבדיקת גיל המועמד, יעד הנסיעה, משך הנסיעה והמצב הרפואי העדכני.

לרכישת פוליסה אונליין / להתחברות לאיזור האישי