מגזין PassportCard

מידע לנוסע

רוצים לטוס בראש שקט? אל תוותרו על ביטוח הנסיעות של פספורטכארד

תאריך פרסום 01/06/22

לפעמים אנחנו מקלים ראש כאשר אנחנו סוגרים את ביטוח הנסיעות שלנו לחו"ל. אבל קיימים מספר דברים שכדאי שתבדקו לפני שאתם ממריאים לחופשה שלכם.

יש המון גורמים שצריך לקחת בחשבון לפני שסוגרים ביטוח נסיעות לחו"ל. הרבה פעמים נתפשר על מחיר וכיסויים מתאימים מבלי לדעת מה קורה אם באמת נצטרך להפעיל את הביטוח בשעת חירום. נכון, מחיר הוא גורם משמעותי, אך מה קורה בשעה שאנחנו חייבים להפעיל את הביטוח בדחיפות? או צריך לשלם על טיפול חירום מיידי? אנחנו מאוד מקווים שלא תצטרכו להיקלע לסיטואציה כזו בחופשה שלכם, אבל בכל מקרה תדאגו שיהיה לכם את הכיסוי שידאג לכם בשעת הצורך. 

מסוק מחלץ

מי מטפל בכם בשעת חירום? 

לא לכל חברת ביטוח יש מוקד פניות שיושב בתוך החברה. מה המשמעות עבורכם? במידה ועליכם לאשר טיפול חירום בעלות כספית גבוהה עליכם לאשר את התשלום מול הביטוח. רוב טיפולי החירום יקרים, ולכן במידה ומוקד הפניות נעשה במיקור חיצוני, ייתכן שייקח יותר זמן לאשר את הטיפול מול הגורמים בחברת הביטוח. כך שבשעת חירום תצטרכו לשלם עבור הטיפול היקר בעצמכם, ולאחר מכן לתבוע את הביטוח ולחכות שיחזירו לכם את עלות הטיפול. חלק מחברות הביטוח מעבירות את השירות ללקוח למיקור חוץ, אבל את התשלום על הטיפול יש לבצע באפליקציית חברת הביטוח, כך שתוך כדי טיפול במקרה אחד, עוברים מיד ליד.

בפספורטכארד קיים מוקד פניות פנימי, המטפל בפנייתכם מתחילתה ועד סופה. אשר זמין 24/7 בשפה העברית ויכול לאשר את פנייתכם בשעת חירום באופן מהיר, להטעין לכם את הכרטיס בסכום שאתם צריכים ולעזור לכם בשעת חירום אמיתית בה אתם נזקקים לעזרה, וכן גם להציל חיים בשעת הצורך. 

כיצד מקבלים את הכסף עבור הטיפולים בחזרה? 

דו"ח אגף שוק הוון, ביטוח וחסכון במשרד האוצר עורך בדיקות בכל שנה, על מנת לבדוק פרמטרים שונים ולעזור לכם לקבל החלטות נבונות כאשר אתם רוכשים ביטוח מכל סוג.

פספורטכארד קיבלה את הציון הגבוה ביותר בסקר מדד השירות מבין כל חברות הביטוח, עבור אחוז תשלום התביעות הגבוה בארץ וציון 100 עבור מהירות תשלום התביעות. לראשונה אי פעם בסקר מקבלת חברת ביטוח ציון 100 עבור מהירות תשלום התביעות. מה זה אומר? בעזרת הכרטיס של פספורטכארד אתם משלמים באופן מיידי עבור הטיפול שלכם. כלומר, ההחזר עבור ההוצאה שלכם הוא מיידי, ואתם תקבלו את הכסף שלכם עבור הוצאות הטיפול הנדרשות בחו"ל. 

קרדיט: מתוך האתר של רשות שוק ההון, היטוח וחיסכון

איך תדעו שסגרתם את הביטוח המתאים לחופשה שלכם?

לפני שאתם סוגרים את ביטוח הנסיעות שלכם לחו"ל כדי שתיסגרו מה אתם הולכים לעשות בחופשה שלכם. אם אתם נוסעים לחופשה של בטן גב תוכלו לרכוש את תוכנית ביטוח הנסיעות שלנו שתכסה אתכם בשעת חירום. במידה ואתם נוסעים לסקי, טיול תרמילאי או לטיול הגדול שלכם תוכלו לרכוש הרחבה מתאימה לתכנית הביטוח שלכם. 

אנחנו כמובן מקווים שלא תצטרכו להשתמש בביטוח הנסיעות שלכם בזמן החופשה שלכם בחו"ל. ובכל זאת, אנחנו ממליצים לכם לרכוש את הביטוח שיעזור לכם בשעת הצורך.

לרכישת פוליסה אונליין / להתחברות לאיזור האישי