השירות של PassportCard

השירות של PassportCard

הנתונים מעודכנים נכון לתאריך 05/05/22

נתקלתם בבעיה בחו"ל? בעטיפת הדרכון שלכם, תמצאו הנחיות פשוטות להתקשרות איתנו. אנחנו עומדים לרשותכם בכל עניין.

מידע כללי 

לא מרגישים טוב בחו"ל? פנו אלינו בצ'אט אנושי בווטסאפ/ התקשרו אלינו. בעטיפת הדרכון שלכם, תמצאו הנחיות פשוטות להתקשרות איתנו. אנו נטען את הכרטיס שלכם בסכום הדרוש כדי שתוכלו לשלם לרופא, ללא השתתפות עצמית (ואל תשכחו לשמור את הקבלות). 

  • תשלום על שרות רפואי בחו"ל בעזרת הכרטיס – לסרטון הדרכה לחץ כאן 
    במידת הצורך, הרופאים שלנו ישמחו לסייע לכם גם בהכוונה רפואית טלפונית בעברית. עכשיו תוכלו לחזור לחופשה, בלי ניירת ובלי כאב ראש. 
  • המזוודה לא הגיעה? לא לדאוג. פנו אלינו בצ'אט אנושי בווטסאפ/ התקשרו אלינו, ואנחנו נטען את הכרטיס שלכם במזומן, כדי שתוכלו לקנות כל מה שתזדקקו לו, עד שהמזוודות יגיעו – לסרטון הדרכה לחץ כאן

כאן תוכלו לקרוא את אמנת השירות המלאה שלנו.

מקרי חירום

אנחנו ערוכים לטפל בכם, בכל מצב. 

מהרגע שתתקשרו אלינו, חדר המצב שלנו ילווה ויתדרך אתכם, באופן רציף. כמו כן, נעדכן את הקרובים שלכם בארץ בהתאם לבקשתכם ולנסיבות האירוע. 

  • פינוי אווירי. במידה שתזדקקו להטסה רפואית, מכל מקום בעולם, אנו נדאג להחזיר אתכם ארצה, בהקדם האפשרי, תוך ליווי והכוונה רפואית.
  • הצלה, איתור וחילוץ. בשיתוף פעולה עם "MAGNUS איתור וחילוץ" בראשותו של חיליק מגנוס לצד רשת קשרים בינלאומית, במקרה חירום אנחנו בכוננות 24/7 למתן מענה וסיוע למטיילים בכל מקום בעולם. 

 

עיכוב בהגעת מזוודות

אתם ליד המסוע, אבל המזוודות לא? לא נורא. יש לכם PassportCard.

פנו לדלפק של חברת התעופה, דווחו על העיכוב ותקבלו אישור רשמי.

פנו אלינו בצ'אט אנושי בווטסאפ/ התקשרו אלינו, ואנחנו נטען את הכרטיס שלכם במזומן, כדי שתוכלו לקנות כל מה שתזדקקו לו, עד שהמזוודות יגיעו (אל תשכחו לשמור קבלות) – לסרטון הדרכה לחץ כאן     

 

חדר רופאים

חדר הרופאים שלנו זמין עבורכם 24/7 להתייעצות בכל מצב רפואי.

השירות של PassportCard – בכל בעיה ולכל שאלה, אנחנו כאן בשבילכם.

לרכישת פוליסה אונליין / להתחברות לאיזור האישי