חברת ביטוחי הנסיעות הגדולה בישראל

אז איך זה בדיוק עובד?

לפני שנוסעים לחו”ל, ודאו כי אתם מכוסים בשלושה צעדים פשוטים

01

נוסעים לחו״ל?

רוכשים פוליסת ביטוח של PassportCard. לרכישת פוליסת ביטוח נסיעות לחו”ל לחץ כאן

02

כרטיס PassportCard

טסים איתנו פעם ראשונה? הכרטיס פג תוקף? ניתן לאסוף את הכרטיס באחת מנקודות החלוקה שלנו: בנתב”ג טרמינל 3, שרוול D/טרמינל 1, מול המודיעין (למעט טיסות פנים ארצי-אילת) או בסניפים נבחרים של רשת סטימצקי

03

קרה לכם מקרה בחו”ל?

המזוודות לא הגיעו? מקרה רפואי בחו”ל? צרו איתנו קשר באמצעות אחד ממספרי החיוג חינם או בצ’אט ב WhatsApp במספר: 050-670-8544

שירות ויעוץ רפואי מרחוק
(Telemedicine)

ניתן לקבל מרשמים והפניות לרופאים מומחים/חדר מיון
השרות זמין ע״י רופאים מקומיים באירופה, רוסיה, אנגליה, תאילנד. לקביעת תור, חייג למוקד השירות

ניתן לקבל מרשמים והפניות לרופאים מומחים/חדר מיון
השרות זמין ע״י רופאים מקומיים באירופה, רוסיה, אנגליה, תאילנד. לקביעת תור, חייג למוקד השירות

נמצאים בחו״ל? מספר חיוג בינלאומי

היחידים עם ציון 100 במהירות הטיפול בתביעות

חברת ביטוחי הנסיעות הגדולה בישראל גאה לקבל את המקום הראשון בתשלום תביעות של סקר רשות שוק ההון והיחידה עם ציון 100 בקטגוריית מהירות הטיפול בתביעות

חברת ביטוחי הנסיעות הגדולה בישראל גאה לקבל את המקום הראשון בתשלום תביעות של סקר רשות שוק ההון והיחידה עם ציון 100 בקטגוריית מהירות הטיפול בתביעות

שם החברה
שיעור תשלום תביעות
מהירות טיפול בתביעות
משוקלל

לפי סקר רשות שוק ההון, אוגוסט 2021

WhatsApp
טלפון
Messenger
Email

WhatsApp

אנו זמינים עבורכם גם בוואטסאפ!
נציגינו זמינים עבורכם בצ’אט בוואטסאפ 7\24.

התקשרו אלינו!

מכל מקום בעולם!
מוקד השירות שלנו זמין עבורכם 7\24

Messenger

נוח לכם לדבר איתנו בFacebook?!
מצוין!
נציגינו זמינים עבורכם גם שם 7\24.

שלחו לנו מייל

באפשרותכם לשלוח לנו מייל לכתובת – pcsr@passportcard.co.il

לקוחות מספרים

לקוחות מספרים על חוויות השימוש בכרטיס האדום

לקוחות מספרים

לקוחות מספרים על חוויות השימוש בכרטיס האדום

טיפול רפואי בארה”ב

אני רוצה להודות לכם ואני אפילו לא יודעת מאיפה להתחיל, בשישי לפני שבועיים אושפזתי בבית החולים בארה”ב, יצרנו קשר עם חברת הביטוח ומאותו הרגע חברת הביטוח לא עזבה אותנו, אחרי שלושה ימים הוכנסתי לניתוח חירום, הועבר דיווח לחברת הביטוח וטיפלתם בהכלללללל. לאחר שחרור מבית החולים פתחתם לי את הכרטיס לרכוש תרופו…

נטלי שחף זמיר

לקוחות מספרים

לקוחות מספרים על חוויות השימוש בכרטיס האדום

טיפול רפואי בתאילנד

כשצריך לפרגן אז צריך הגעתי לבית חולים בתאילנד במצב לא פשוט ונכנסתי לניתוח חירום. לא היה זמן לפני זה ליצור קשר עם פספורטכארד, הגענו ונתנו כרטיס אשראי שחויב ב 40,000 ש”ח. אחרי הניתוח בזמן ימי האשפוז כל יום התקשר אלינו לחדר בבית חולים נציג החברה לברר מה מצבי וביום השחרור דאגו לתשלום מלא ולזיכוי של כרט…

קרן מזרחי

לקוחות מספרים

לקוחות מספרים על חוויות השימוש בכרטיס האדום

טיפול רפואי בחופשת סקי

אני רוצה להגיד תודה ענקית לPassportCard | פספורטכארד!! שברתי לפני כמה ימים את הרגל (כן, הפעם את הרגל, חשוב לשמור על גיוון) בבנסקו בבולגריה, במהלך חופשת סקי. מהרגע שזה קרה הטיפול של פספורטכארד היה ממש ממש מעולה, אכפתי, יעיל בטירוף ומהיר. הם היו איתי לאורך כל הדרך ואפילו הקדימו לנו את הטיסה לארץ, עזרו…

לינוי יוסף

שאלות ותשובות על ביטוח נסיעות לחו״ל

 • האם יש שינוי בביטוח נסיעות לחו”ל של PassportCard בזמן מלחמת חרבות ברזל?

  לא, אין שינוי בביטוח הנסיעות לחו”ל בזמן המלחמה, הן בתכולתו והן בהליך רכישתו.
  עם זאת, עקב שינויים רבים בטיסות ובנהלי חברות התעופה, פתחנו לשימושכם עמוד בנושא המלחמה באתר החברה למענה על כלל השאלות הנוגעות לביטולי טיסה, קיצורי נסיעה והארכות שהות.

 • האם צריך לעשות ביטוח נסיעות לחו”ל בכל נסיעה לחו”ל?

  כן, כל נסיעה לחו”ל מכילה בתוכה סיכונים מסוגים שונים ועל כן חשוב לרכוש טרם היציאה מהארץ ביטוח נסיעות איכותי לחו”ל שידאג לך וילווה אותך במקרי הצורך. הביטוח של פספורטכארד יעניק לכם כיסוי רפואי מלא, שירות 24/07 בשפה העברית ותשלום על שירותים רפואיים באמצעות כרטיס אשראי ייעודי – ללא השתתפות עצמית.

  *הכיסוי הוא בהתאם לתנאי הפוליסה, חריגיה וסייגיה ובכפוף למגבלות השימוש בכרטיס, עמלות משיכה ומגבלות נקודתיות בכספומטים השונים.

 • האם תוכניות הביטוח מכסות גם נשים בהריון?

  כן, כל עוד ההריון תקין, אין כל מניעה לטוס.
  ברכישת הביטוח, יש לרכוש את “כיסוי ההריון” אשר תקף עד ליום השישי בשבוע ה31 להריון, זאת על מנת להבטיח שתקבלי טיפול רפואי מלא במקרי חירום שעלולים לקרות במהלך שהותך בחו”ל.
  כמו כן, ישנה כתבה מפורטת באתרינו אודות ביטוח הריון והפרטים שחשוב שתכירי טרם נסיעתך.

 • מהו ביטוח הנסיעות לחו”ל המתאים לטיול אחרי צבא?

  התרמילאי הישראלי הממוצע מטייל בשני יעדים עיקריים, דרום אמריקה והודו. מסלול שעובר בג’ונגלים עבותים או במומביי ההומה והמזוהמת, שונה לחלוטין ממסלול שעובר בפריז ובלונדון. כמו כן מבחינה בריאותית, כשאתם נמצאים בטיול שנמשך יותר מ-3 חודשים, במדינה מתפתחת שבה גם הרעלת קיבה או שפעת עלולות להוות סכנה – חשוב לבחור בביטוח מיוחד שנבנה עבור המטיילים ההרפתקניים, ביטוח תרמילאים לחו”ל.

 • מה קורה במקרה של קיצור, ביטול או דחיית נסיעה?

  אף אחד מאיתנו לא רוצה לקצר את החופשה שלו או לבטלה, אבל לפעמים למרבה הצער ישנן סיבות שמחייבות אותנו לעשות זאת. איך זה עובד? ואיזו פוליסה כדאי שתרכשו? את כל המידע תוכלו למצוא בכתבה שבמגזין שלנו.
  במידה וסיבת קיצור/ביטול/ דחיית הנסיעה שלכם קשורה למלחמת “חרבות ברזל”, תוכלו למצוא את המידע הרלוונטי בעמוד מצב המלחמה שנפתח באתרנו.

 • מה קורה במקרה שהכבודה לא הגיעה ליעד?

  הגעתם לחו”ל ולא מצאתם את המזוודה? מודאגים מהמשך החופשה? מבולבלים ולא יודעים מה לעשות?
  במידה ורכשתם את “כיסוי הכבודה” טרם נסיעתכם, יש איך להיחלץ מהמצב אליו נקלעתם.
  במדריך המלא לעיכוב או אובדן מזוודה ריכזנו עבורכם את כל מה שצריך וחשוב לדעת כדי לעבור את המשבר במדריך המלא לעיכוב או אובדן מזוודה.

 • למה כדאי לעשות ביטוח נסיעות עם PassportCard?

  למה כדאי לעשות ביטוח נסיעות עם PassportCard?
  כל נסיעה לחו”ל מכילה בתוכה סיכונים מסוגים שונים ועל כן חשוב לרכוש טרם היציאה מהארץ ביטוח נסיעות לחו”ל שידאג לך וילווה אותך במקרי הצורך.
  הביטוח של פספורטכארד מעניק לכם כיסוי רפואי מלא, שירות 24/07 בשפה העברית ותשלום באמצעות כרטיס אשראי ייעודי – ללא השתתפות עצמית. כמו כן, מעבר לכיסוי הרפואי, בפספורטכארד דואגים לכם להטבות שיקלו עליכם במצבים שונים אליהם אתם עלולים להיקלע בנסיעתכם, כגון שירות Flight Delay שמאפשר לכם להיכנס ולנוח באחד מ-1200 טרקלינים ברחבי העולם במקרה של עיכוב הטיסה מעל 90 דקות, או שירות Find My Luggage אשר יסייע לכם באיתור כבודתכם במידה ומתעכבת או אבדה.

  *הכיסוי הוא בהתאם לתנאי הפוליסה, חריגיה וסייגיה. הכיסוי לעיכוב כבודה כפוף לרכישת כיסוי כבודה. בכפוף למגבלות השימוש בכרטיס, עמלות משיכה ומגבלות נקודתיות בכספומטים השונים. השירות Delay Flight והשירות Luggage My Find אינם חלק מהכיסוי הביטוחי והחברה רשאית להפסיקם בכל עת.

לרכישת פוליסה אונליין / להתחברות לאזור האישי