קריירה ב-PassportCard Labs

Doing things that matter

טכנולוגיה וחדשנות


אנו שואפים לפעול בחדשנות מתמדת בתהליכי העבודה שלנו ובכל מה שאנו יוצרים. אנחנו פועלים לשלב את הכלים הטכנולוגים הקיימים במוצרים שלנו, המיועדים לשפר את מסע הלקוח והחוויה האישית שלו.

סביבת עבודה מטפחת וחיובית


אנו תומכים בסביבת עבודה בה כל עובד הוא שותף ליצירה, לכל אחד יש תרומה ייחודית לעשייה.

קידום עובדים


אנו מאמינים בפיתוח העובדים שלנו, במסלול קריירה שמאפשר צמיחה מלמטה עד לפסגות הניהול בחברה.

עבודה עם משמעות


העבודה שלנו חשובה ובעלת ערך אמיתי לעולם, העובדים שלנו לא פשוט כותבים שורת קוד, הם מפתחים מערכת שתביא לשירות טוב יותר ללקוחות שלנו.

רוצה להצטרף אלינו?

בדקו את המשרות הפתוחות שלנו למטה כדי לראות איזה תפקיד מתאים לכם/ן

איך זה להיות מתכנת בפספורטכארד לאבס?

מסלולי קידום ופיתוח


אנחנו מאמינים בקידום ופיתוח העובדים הקיימים שלנו.
כ60% מאיוש המשרות הפתוחות מאוישות ע”י עובדים פנימיים לכלל התפקידים בקבוצה.

מגוון הטבות לעובדים


חדר אוכל במשרדי החברה במימון מלא, ביטוח בריאות פרטי, ימי כיף וערבי גיבוש מפנקים ועוד.
לעמוד האינסטגרם שלנו לחצו כאן

תרומה לקהילה


במהלך כל השנה עובדינו נרתמים לפעילויות התנדבותיות משמעותיות בקרב הקהילה במגוון תחומים

הכר את צוות ה- HR

הילה בראון

HR Manager

נועה שטרן

HR Specialist

עמית יהב ססונוב

HR Specialist

תהליך הגיוס

אנחנו יודעים שתהליך חיפוש עבודה רווי בחששות והרבה סימני שאלה ולכן אנחנו מאמינים בשקיפות מלאה של התהליך שתעבור אצלנו – אנחנו דוגלים בתהליך אישי, קצר ויעיל, הנה מה שעליך לדעת לפני שאתה מגיש קורות חיים:

01

סינון ראשוני

בשלב זה הצוות המגייס יבחן את קורות החיים שלך ויוודא שיש התאמה בין דרישות התפקיד למועמד וכן יש רצון מצד המועמד להתקדם הלאה בתהליך הגיוס.

02

הערכה מקצועית

בשלב זה תוכל להכיר באופן אישי את הצוות הניהולי וללמוד יותר על התפקיד, על שגרת היום יום והכלים הטכנולוגים שלנו. תהיה לך הזדמנות להציג את הניסיון המקצועי שלך ולבחון כיצד הידע שלך יתרום לתפקיד ולצוות. כמו כן תבצע משימת בית שתיתן לנו הבנה עמוקה על דרך החשיבה שלך בפתרון בעיות ואתגרים מקצועיים.

03

ראיון HR

בשלב זה צוות הגיוס יכיר אותך כאדם וילמד יותר עליך ועל השאיפות שלך. נשאף לזהות את הכישורים המקצועיים שלך כמו איך אתה מתמודד עם אתגרים וכיצד אתה עובד בתוך צוות. גם תחומי העניין האישיים שלך חשובים לנו, אלה היכולים ללמד אותנו עליך ולראות כיצד יכולים לתרום לתפקיד שאליו אתה מתמודד. זו גם הזדמנות נוספת עבורך להכיר אותנו טוב יותר ולשאול אותנו על התפקיד, הצוות ותרבות החברה.

04

הצעת עבודה

זהו השלב האחרון בתהליך. אנו נציג לך את תנאי העסקתך וההטבות הייחודיות שיש לנו. כל שנותר לך הוא לחתום על ההצעה – ולהיות חלק מצוות פספורטכארד!

05

Welcome aboard

ברכות התקבלת! בכניסה לתפקיד החדש תכירו את הצוות מקרוב, תקבלו את כל הציוד הנדרש לתפקידכם, וכחלק מתהליך ההכשרה תעברו קורס מקיף אודות החברה.

שאלות ותשובות – כל מה שרציתם לדעת

ציטוטי עובדים

עדי גולדשטיין Frontend Developer

“I’ve found a great blend of professional challenge, family-like atmosphere and work-life balance, making my work experience here truly special.”

שיקו מנגמי Helpdesk Support

I love being a part of the team. As well as tackling cutting-edge tech challenges, it’s great to know that our work makes a real impact saving life. Coupled with an engaging and fun work environment, it’s a one-of-a-kind place to work.

טלי שטרית QA Engineer

“Working at PassportCard Labs is more than just a job, it’s being a part of a team. The camaraderie and team spirit are energizing and makes it enjoyable to come to work every day.”

רונית אוחנה Procurement Manager

I love working at PassportCard Labs, I appreciate my team, and feel fortunate to be in a role that has a wide impact on the company.

החיים בפספורטכארד