צפה בכל התוכניות

כלל העולם

כולל ארה”ב

אם אתם שוהים בארה”ב, כדאי לדעת שמערכת הבריאות האמריקאית שונה בתכלית מרוב מדינות העולם ובמיוחד ממערכת הבריאות הישראלית. בעוד שבישראל, תושבים זכאים לקבל שירותים רפואיים תחת חוק ביטוח הבריאות הממלכתי, מערכת הבריאות האמריקאית היא פרטית ביסודה.

המשמעות היא שטיפולים רפואיים יקרים מאוד, והגישה לספקים ראויים עם זמינות מקובלת – מתאפשרת בתנאי שקיים ברשותך ביטוח רפואי מתאים.

ביטוח הבריאות שלנו מותאם לאופי ההתנהלות וצריכת השירותים הנהוגה בארה”ב.
בכל פניה לשירות רפואי בארה״ב ברשת United HealthCare , כל מה שצריך לעשות זה להציג את כרטיס המבוטח שלך לאחר קבלת השירות הרפואי, לשלם רק את אגרת הרופא ו/או ההשתתפות העצמית על פי תוכנית הביטוח במסלול אשר בחרת ובהתאם לסוג הכיסוי – וזהו. את יתרת התשלום עבור טיפולים רפואיים שקיבלת כגון ביקורי רופא, רכישת תרופות מרשם, בדיקות וכדומה, אנחנו נעביר ישירות לספק הרפואי במינימום בירוקרטיה.

כל מה שצריך כדי להיות בטוחים

כיסוי רפואי נרחב בשגרה ובחירום

הכיסוי מתאים לכל בני המשפחה ובכל שלב בחיים.
הריון ולידה, מעקב רפואי מגיל לידה כולל חיסונים, אבחונים וטיפול בבעיות התפתחות – אתם מכוסים!

שירות בעברית 24/7

מוקד שירות לקוחות וגישה לשיחה עם רופאי משפחה ישראלים מסביב לשעון
לשעון – במקרה של צורך רפואי, ובמיוחד כשזה נוגע למושגים רפואיים, קל יותר לתקשר בעברית. עם דיוידשילד, יש לך אפשרות לקבל ייעוץ רפואי טלפוני מרופאי משפחה דוברי עברית 24/7.

כיסוי ביטוחי בכל העולם כולל בישראל

בין אם ביצעת ניתוק תושבות ובין אם לא, ביטוח הבריאות הגלובלי שלנו יאפשר לך לקבל שירותי רפואה במהלך ביקורי מולדת באמצעות שירותי בריאות כללית או בקרב ספקים רפואיים נוספים בהתאם לתנאי התוכנית.

החופש לבחור

אנחנו מבינים שחופש בחירה הוא מרכיב חשוב בחיים, לכן אצלנו תוכלו לבחור את הרופא המטפל שלכם, בתי חולים, בתי מרקחת וספקים רפואיים נוספים.

השתתפות מהדולר הראשון

אנחנו מציעים מגוון תוכניות הכוללות את ארה”ב. תוכנית הדגל שלנו – “Relocation Worldwide ND” הינה תוכנית ייחודית ללא Deductible המאפשרת מבנה השתתפויות עצמיות נוח עם השתתפות של חברת הביטוח בהוצאות החל מהדולר הראשון!

מעוניינים בפרטים אודות ביטוח בריאות מחליף קופת חולים ברילוקיישן? אנחנו כאן בשבילכם

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.