סוף סוף השתחררתם מהצבא, ואתם מוכנים לצאת לטיול שחלמתם עליו, אבל עדיין לא החלטתם לאן לטוס אחרי הצבא ואתם מתלבטים… זה בסדר, אכן יש סיבה טובה להתלבטות… אבל יש משהו שאתם ממש לא צריכים להתלבט לגביו והוא עריכת ביטוח נסיעות שמתאים ליעד הנסיעה שלכם.

ההחלטה לרכוש ביטוח עבור הנסיעה שלכם היא מאוד אישית. יש נוסעים שבוחרים בביטוח הבסיסי ביותר הכולל רק כיסויים בריאותיים ואחרים, אחראיים יותר, שרוצים לוודא שהביטוח שלהם מכסה כל אירוע שניתן להעלות על הדעת.

ביטוח נסיעות הוא הביטוח הבסיסי ביותר, ומומלץ לא לצאת מהארץ בלעדיו. אבל גם לכיסויים אחרים יש יתרונות רבים כמו כיסוי מפני גניבה, עיכוב טיסה ועוד. למשל, אם אתם נוסעים עם מחשב נייד, מצלמה יקרה או פריטים יקרי ערך אחרים, זה רעיון טוב לרכוש ביטוח שיכסה אובדן או גניבה שלהם, ולנסוע בראש שקט.

אם זה עתה השתחררתם מצה”ל ואתם מתלבטים לראשונה לאן לטוס אחרי הצבא, אולי כדאי לכם ללמוד מניסיונם של אחרים, ממטיילים שנקלעו פתאום להוצאות רפואיות בלתי צפויות, מטיילים שנותרו ללא ציוד וללא כרטיס האשראי… בעצם, המטיילים המנוסים יספרו לכם שתאונות יכולות לקרות לכל אחד, וביטוח נסיעות לחו”ל יכול להיות שימושי למדי בעת צרה ובעיקר לאפשר לכם לצאת לטיול עם שקט נפשי.

רגע לפני שאתם אורזים – לרכישת ביטוח נסיעות לחו”ל הכנסו לכאן

יעדים פופולריים לצעירים

התרמילאי הישראלי הממוצע מטייל בשני יעדים עיקריים בדרום אמריקה ובהודו. כשהודו מציעה מגוון של נופים שונים לגמרי, המון מקדשים בודהיסטים והינדואיסטיים, ובעיקר מסע שטומן בחובו גם חוויה רוחנית. דרום אמריקה מציעה מדינות לטיניות רבות מוונצואלה בצפון ועד לארגנטינה בדרום, כשלכול מדינה הנוף הגיאוגרפי והאנושי המיוחד לה.

יעדים אלה, שכוללים אזורים וכפרים מרוחקים גם מבחינה גאוגרפית וגם מבחינת המתקנים הרפואיים הזמינים, מצריכים חיסונים מסוימים ובעצם מהווים אתגר מבחינת הביטוח. כמובן, שמבחינה בריאותית, מסלול שעובר בג’ונגלים עבותים או במומביי ההומה והמזוהמת, שונה לחלוטין ממסלול שעובר בפריז ובלונדון. כשאתם נמצאים בטיול שנמשך יותר מ-3 חודשים, במדינה מתפתחת שבה גם הרעלת קיבה או שפעת עלולות להוות סכנה – חשוב לבחור בביטוח מיוחד שנבנה עבור המטיילים ההרפתקניים, ביטוח תרמילאים לחו”ל.

ביטוח נסיעות לתרמילאים הצעירים

ביטוח תרמילאים נועד לתת מענה לכל הצרכים הבטיחותיים של מטיילים צעירים בחו”ל, והוא מתאים במיוחד למוצ’ילרים נועזים שמחפשים אתגרים בקצה העולם.

חלקו המשמעותי ביותר של הביטוח הנוצר במיוחד עבור התרמילאים, הוא כיסוי הספורט האתגרי אשר מאפשר לכם לבצע את כלל פעילויות הספורט והטרקים במהלך הטיול בראש שקט.

ביטוח זה יחד עם כרטיס הביטוח המגנטי – Passportcard – מכסה יבשות שלמות. לכן, במקרה שבו אתם, המבוטחים, נדרש להפעיל את הביטוח הרפואי כשאתם בחור נידח כלשהו בגוואטמלה או בגואה, חברת הביטוח תעמוד מיד לרשותכם. הכרטיס המגנטי של פספורטכארד, לא רק יציל אתכם מהצורך להוציא כסף מהכיס כשאתם בטיול, הרחק מהארץ,  אלא גם ילווה אתכם ואת בני המשפחה באמצעות מוקדי שירות שפועלים 24/7.