ביטוח תרמילאים בנסיעות לחו"ל

כשאתם מתכננים את טיול התרמילאים שלכם, אל תשכחו לדאוג לביטוח נסיעות לחו"ל. ביטוח זה יגן עליכם לא רק אם תזדקקו לטיפול רפואי, אלא גם אם הטיסה שלכם תתבטל, אם תאושפזו מספר ימים בבית חולים באחת ממדינות דרום אמריקה, או אם ישדדו אתכם בניו דלהי.

אתם חושבים: "לי זה לא יקרה..." ובכן, הבה נייחל שהטיול שלכם אכן יעבור בשלום. אבל על כל מקרה, אם חס וחלילה משהו ישתבש, תשמחו לדעת שיש לכם כיסוי ביטוחי הולם שיכול להציל אתכם ממצב הביש אליו נקלעתם.

השקעה בביטוח היא הדבר החשוב ביותר לכל מי שיוצא לטייל בחו"ל. וכיוון שמדובר בסכום כסף קטן ליום, התעלמות ואי רכישת פוליסת ביטוח כשנוסעים לחו"ל, היא מעשה נמהר וטיפשי למדי.

בגלל המגוון העצום של חברות הביטוח השונות שזמינות בשוק, ומגוון סוגי הכיויים המוצעים ללקוחות – הבחירה בפוליסת ביטוח מתאימה לצרכים שלכם, יכולה לפעמים לבלבל. לכן, כדאי לחפש ביטוח שמתאים לסוג הנסיעה שלכם.

מה מייחד טיול של תרמילאים

תרמילאים בדרך כלל מחפשים את כל הדרכים בהן יוכלו לטייל בעולם בזיל הזול. טיול שכזה כרוך בלקיחת סיכונים כמו שימוש בתחבורה ציבורית מפוקפקת או שהייה בחדרים זולים שלא ניתן לנעול אותם כראוי. כלומר, כתרמילאים אתם חייבים להגן על עצמכם מפני סכנות שכאלה.

תרמילאים אתם אף פעם לא יכולים לצפות מראש דברים לא מתוכננים שעלולים לקרות להם, אחרי הכול, זה חלק מהחוויה התרמילאית... לכן, אתם חייבים להכין את עצמכם לכל מצב. תרמילאים לפניכם עברו תלאות שונות, לאחד נשברה המצלמה היקרה בהודו, לאחר התרסק האופנוע בוויטנאם, או שהוא נזקק לפינוי ולהצלה מהג'ונגל בקוסטה ריקה.

בעצם, כאשר אנחנו משקיעים בביטוח אנחנו מקווים שלעולם לא נצטרך להשתמש בו. ובכל זאת, ביטוח נסיעות בכלל ולתרמילאים בפרט, יהיה אחת ההשקעות החכמות ביותר שתעשו. בלעדיו אתם עלולים למצוא את עצמכם בלי טיפול רפואי או ללא המצלמה, הטבלט, וכל דבר אחר שעלול ללכת לאיבוד בזמן הטיול.

ביטוח נסיעות לחו"ל מיוחד לתרמילאים

פוליסת הביטוח מתייחסת אף היא לייחודיות של המטיילים התרמילאים, ומאפשרת להם מספר כיסויים שמתאימים לסוג הטיול שלהם,  וביניהם: ביטוח למשך שנה שלמה, כיסוי ספורט אתגרי וכיסוי לאיתור, חיפוש וחילוץ במחיר מוזל; כיסוי ההוצאות הרפואיות בסכום של עד מליון דולרים; כיסוי שכרו של מנתח וכיסוי ימי האשפוז ללא הגבלה; כיסוי הצלה על ידי צוות מיומן ועוד.

שימוש בכרטיס מגנטי לביטוח תרמילאים

כרטיס מגנטי הוא כרטיס ביטוח נסיעות רב פעמי. כרטיס זה פוטר אתכם מהצורך להפעיל ביטוח לפני כל נסיעה שלכם לחו"ל.

בדרך כלל כרטיס זה ממתין לכם בשדה התעופה בדוכן חברת הביטוח, בנסיעה הראשונה שלכם לחו"ל עם כרטיס ביטוח מגנטי. מומלץ לשמור כרטיס זה בצמוד לדרכון ולהפעיל אותו מיידית בנסיעה הבאה שלכם, באמצעות שיחת טלפון.

כתרמילאים אתם נמצאים זמן רב בחו"ל וסכום הכסף עמו אתם מצויידים הנו מוגבל, אם קרה מקרה בו הנכם זקוקים לטיפול רפואי, לעיתים לא יהיה נוח להוציא את הסכום הזה באמצע הטיול וזה אף עלול לקלקל חלק מתכנית הטיול, כאן בא לעזרתכם כרטיס ה Passportcard באמצעותו תוכלו לקבל שירות רפואי ולשלם לנותן השירות מבלי להוציא כסף מהכיס ומבלי לשנות את המשך הטיול. 

עוד מאמרים בנושא

נגישות