image

אודות

אודות

 • 584 עובדים
 • 4 סניפים בינלאומיים
 • 2011 נוסד

הסיפור שלנו

מי אנחנו? ביטוח הנסיעות הראשון בעולם, שמשלם על המקום! PassportCard הוקמה בשנת 2011 והציגה פתרון חדשני ומהפכני בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל: תשלום בזמן אמת באמצעות כרטיס חיוב נטען בקרות אירוע ביטוחי בחו"ל, כולל תשלום לרופאים, עבור תרופות או משיכת מזומן מכספומט, במקרה של עיכוב כבודה. הטענת הכרטיס מבוצעת בקלות ובמהירות בכמה לחיצות באפליקצייתPassportCard Pocket , או ביצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות במגוון ערוצים: ווטסאפ, פייסבוק, ובאמצעות הטלפון. מה זה אומר מבחינתכם כמבוטחים? השימוש בכרטיס מאפשר לכם שלא להוציא כסף מהכיס עבור שירותים רפואיים, להגיש קבלות בתביעה מול חברת הביטוח או לשלם השתתפות עצמית. הכל קל ומתבצע במקום! בנוסף מוקד השירות שלנו זמין 24/7 לשירותכם, בכל ימות השנה, כדי שנוכל ללוות אתכם בזמן השהייה בחו"ל ולסייע לכם בקבלת השירות הרפואי.

 • 584 עובדים
 • 4 סניפים בינלאומיים
 • 2011 נוסד

DavidShield

חברת DavidShield נוסדה בשנת 1999, ונחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום ביטוחי הבריאות הבינלאומיים. החברה מבטחת ישראלים השוהים בחו"ל לתקופות ארוכות (לדוגמא רילוקיישן) ומבוטחים מתושבויות שונות בעולם המתגוררים מחוץ לארצם. החברה פעילה בלמעלה מ-140 מדינות, עם משרדים בישראל, באירופה ובאוסטרליה והיא מאפשרת למבוטח לקבל שירותים רפואיים בכל מקום בעולם. DavidShield פיתחה במהלך השנים מגוון שירותים דיגיטלים מתקדמים ויחודיים, אשר זכו בפרסים רבים ולמעשה שינו ללא היכר את חוויית המשתמש בתחום הביטוח. בין אלו, מאפשרת החברה שימוש בכרטיס חיוב נטען לתשלום עבור רופאים או תרופות והכל בקלות ובמהירות בכמה לחיצות באפליקציית החברה, או ביצירת קשר עם המוקד במגוון ערוצים: ווטסאפ, פייסבוק, ובאמצעות הטלפון. השימוש בכרטיס מייתר את הצורך להגיש תביעה להחזר הוצאות מול חברת הביטוח ולהמתין לקבלת תשלום בדיעבד.


קריירה ב PassportCard

PassportCard הינה חברה צעירה ודינאמית. כולנו עובדים בשיתוף פעולה למען הצלחת החברה ובאווירה מיוחדת ויוצאת דופן. העובדים נהנים מסביבת עבודה מדהימה עם אפשרויות נרחבות לקידום ופיתוח אישי. התקשורת אצלנו פתוחה, האווירה חמה ונעימה והדאגה לרווחת העובדים חרוטה על דגלנו PassportCard רואה חשיבות רבה בתקשורת פתוחה בין העובדים, ההנהלה, הלקוחות והסוכנים ומאמינה שזו חשובה עד מאוד להצלחה העסקית של החברה. אנו מזמינים אתכם להצטרף לצוות האיכותי של PassportCard ולהיות חלק מחברה איכותית ומובילה בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל.

לצפייה בכל המשרות

חברי הנהלה

 • רונית סגל

  מנכ"לית פספורכארד ודיוידשילד

  רונית סגל

  מנכ"לית פספורכארד ודיוידשילד

  רונית הצטרפה לקבוצה בשנת 2014 וביצעה שורת תפקידים בכירים בהנהלת הקבוצה ביניהם סמנכ"לית התפעול של הפעילות הבינלאומית של הקבוצה והובלת ההקמה של פעילות TravelCard אוסטרליה ו-PassportCard גרמניה. קודם להצטרפותה לקבוצה, כיהנה סגל כראש אגף תכנון ופיתוח אסטרטגיה בפרטנר.סגל בעלת ניסיון עשיר בניהול פרויקטים בינלאומיים מורכבים חוצי ארגון, פיתוח עסקי והתייעלות תפעולית. היא בוגרת תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול מהטכניון ובעלת תואר שני במנהל עסקים.

 • ירון בראון

  סמנכ"ל מכירות וחיתום, פספורטכארד ודיוידשילד

  ירון בראון

  סמנכ"ל מכירות וחיתום, פספורטכארד ודיוידשילד

  ירון הצטרף לקבוצה בשנת 2007 והחל את דרכו כנציג מכירות בדיוידשילד. כיום הוא מכהן כסמנכ"ל מכירות וחיתום, ואחראי במסגרת תפקידו על פעילות מוקד המכירות של החברה. בנוסף, מאז שנת 2011 משמש ירון כחתם ראשי של החברה ומהווה שותף פעיל בכל הקשור לבניית מוצרים, תמחור ואקטואריה. בעבר, שימש כמנהל תיקי לקוחות בכיר בחברת שיווק טלפוני.

 • אלון מעברי

  סמנכ"ל חטיבת הסוכנים ונקודות הפצה, פספורטכארד דיוידשילד

  אלון מעברי

  סמנכ"ל חטיבת הסוכנים ונקודות הפצה, פספורטכארד דיוידשילד

  אלון הצטרף לקבוצה בשנת 2011. במסגרת תפקידו הוא אחראי על קידום ופיתוח הפעילות העסקית ושיתופי פעולה עם ארגונים וחברות, על פעילות סוכני הביטוח עם חברות הקבוצה ומוקד הסוכנים. כמו כן, מנהל אלון את הפעילות בעמדות החברה בנמלי התעופה ואת נקודות ההפצה הפזורות ברחבי הארץ.

 • אריאל קזניץ

  סמנכ"ל קשרי ספקים, פספורטכארד ודיוידשילד

  אריאל קזניץ

  סמנכ"ל קשרי ספקים, פספורטכארד ודיוידשילד

  אריאל הצטרף לקבוצה בשנת 2007 וכיום מכהן כסמנכ"ל קשרי ספקים. במסגרת תפקידו, אריאל אחראי על שותפויות אסטרטגיות וקשרי העבודה עם הרשת הרפואית בעולם, רופאים, בתי חולים, חברות סיוע ועוד, מתוך ראייה של שיפור מתמיד לחוויית הלקוח. בעבר כיהן אריאל כסמנכ"ל שירות הלקוחות.

 • טל לנדאו

  יועצת משפטית, פספורטכארד ודיוידשילד

  טל לנדאו

  יועצת משפטית, פספורטכארד ודיוידשילד

  טל הצטרפה לקבוצה בשנת 2016 וכיום מכהנת כיועצת משפטית ומזכירת חברה. במסגרת תפקידה היא אחראית על מתן ייעוץ משפטי שוטף ליחידות העסקיות השונות בחברה, בכל תחומי הפעילות. בעבר היא שימשה כעו"ד במשרדי עורכי דין בתחום המסחרי.

 • רמי רוזנגרטן

  סמנכ"ל פיתוח עסקי גלובלי, פספורטכארד ודיוידשילד

  רמי רוזנגרטן

  סמנכ"ל פיתוח עסקי גלובלי, פספורטכארד ודיוידשילד

  רמי הצטרף לקבוצה בשנת 2004 וכיום מכהן כסמנכ"ל הפיתוח העסקי של חברת דיוידשילד ופספורטכארד. בעבר כיהן רמי בתפקידי ניהול ופיקוח בביטוחי חיים ובריאות בחברות הביטוח "דולב" ו"אריה", ובשנת 2000 ייסד ביחד עם שותפו חיים אוחיון, את "שגרירות הבריאות" שמיקדה את פעילותה בפתרונות ביטוח לישראלים שמרכז חייהם מחוץ למדינת ישראל.

 • דנה קצף

  סמנכ"לית שיווק, פספורטכארד ודיוידשילד

  דנה קצף

  סמנכ"לית שיווק, פספורטכארד ודיוידשילד

  דנה הצטרפה לקבוצה בשנת 2012 וכיום מכהנת כסמנכ"ל השיווק של דיוידשילד ופספורטכארד. במסגרת תפקידה היא אחראית על כלל הפעילות השיווקית של החברה, לרבות חיזוק ושמירה על נראות המותג וניהול תחום הפרסום בדיגיטל. דנה החלה את דרכה כנציגת שירות ומכירה ולאחר מכן ליוותה את הפעילות החדשה של פספורטכארד בגרמניה ובקנדה, ועסקה ביצירת מערכי הדרכה והטמעתם במוקדי השירות. בשנתיים האחרונות, ניהלה את תחום חווית הלקוח עבור פרוייקט פנים ארגוני (רובין) והייתה שותפה בבניית מסע הלקוח וחווית המשתמש באפליקציה.

 • חיים אוחיון

  סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי, דיוידשילד

  חיים אוחיון

  סמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי, דיוידשילד

  חיים הצטרף לקבוצה בשנת 2004 וכיום מכהן כסמנכ"ל מכירות ופיתוח עסקי חברות וארגונים, בפעילות ישראל. במסגרת תפקידו הוא אחראי על פיתוח עסקי ומכירות לארגונים וחברות בדיוידשילד ופספורטכארד, וכן בקרב קהילות ישראלים בחו"ל. בעבר היה חיים בעלים של סוכנויות ביטוח, ובשנת 2000 במקביל להיווסדה של חברת דיוידשילד, הקים ביחד עם שותפו רמי רוזנגרטן, את "שגרירות הבריאות", שמיקדה את פעילותה בפתרונות ביטוח לישראלים שמרכז חייהם מחוץ למדינת ישראל.

 • שירלי עטיה

  סמנכ"לית משאבי אנוש, פספורטכארד ודיוידשילד

  שירלי עטיה

  סמנכ"לית משאבי אנוש, פספורטכארד ודיוידשילד

  שירלי הצטרפה לקבוצה בסוף שנת 2021 בתפקיד סמנכ"לית משאבי אנוש. במסגרת תפקידה אחראית שירלי על המשאב החשוב והעיקרי ביותר בקבוצה – העובדים. בין תחומי אחריותה: גיוס עובדים חדשים, קליטה והכשרה, שימור ופיתוח עובדים ומנהלים, פיתוח ארגוני, רווחה וקביעת מדיניות שכר והטבות. בעברה מילאה מגוון תפקידים בחטיבות השירות, המכירה ומשאבי אנוש בחברת פרטנר תקשורת.

 • קים ידיד

  סמנכ"לית שירות, פספורטכארד ודיוידשילד

  קים ידיד

  סמנכ"לית שירות, פספורטכארד ודיוידשילד

  קים הצטרפה לקבוצה בשנת 2010 וכיום מכהנת כסמנכ"לית השירות של דיוידשילד ופספורטכארד. במסגרת תפקידה אמונה על מוקדי השירות ומחלקת התביעות, מקצועיות נציגי השירות ונציגי התביעות, רמת השירות של החברה ושיפור מתמיד של הכלים הדיגיטליים והחדשנות ללקוח. קים החלה את דרכה כנציגת שירות ומילאה מגוון תפקידים - אחמ"שית, מנהלת צוות בק אופיס ובקרת תביעות. בתפקידה האחרון ניהלה את מערך השירות של דיוידשילד.

 • אירית קריסטל

  סמנכ"לית תפעול, פספורטכארד ודיוידשילד

  אירית קריסטל

  סמנכ"לית תפעול, פספורטכארד ודיוידשילד

  אירית הצטרפה לקבוצה בשנת 2021 כסמנכ״לית התפעול. במסגרת תפקידה אירית אחראית על בניית האסטרטגיה ומובילה את הניהול השוטף של הפעילות, לרבות ניהול חווית הלקוח, הלוגיסטיקה ותקציבי החברה.

 • אלון קצף

  נשיא קבוצת דיוידשילד

  אלון קצף

  נשיא קבוצת דיוידשילד

  אלון הוא מייסד קבוצת דיוידשילד/פספורטכארד ומכהן כנשיא הקבוצה מיום הקמתה (1999).


PassportCard WorldWide

 • סידני אוסטרליה

  Level 47 MLC Centre , 19 Martin Place, Sydney, 2000 NSW

 • המבורג, גרמניה

  Valentinskamp 24, Hamburg 20354

 • לונדון, בריטניה

  43 Bushfield Crescent HA8 8XQ London

 • ציריך, שוויץ

  Badenerstrasse 549 8048, Zurich