image

 • 584 עובדים
 • 4 סניפים בינלאומיים
 • 2011 נוסד

הסיפור שלנו

מי אנחנו? ביטוח הנסיעות הראשון בעולם, שמשלם על המקום! PassportCard הוקמה בשנת 2011 והציגה פתרון חדשני ומהפכני בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל: תשלום בזמן אמת באמצעות כרטיס חיוב נטען בקרות אירוע ביטוחי בחו"ל, כולל תשלום לרופאים, עבור תרופות או משיכת מזומן מכספומט, במקרה של עיכוב כבודה. הטענת הכרטיס מבוצעת בקלות ובמהירות בכמה לחיצות באפליקצייתPassportCard Pocket , או ביצירת קשר עם מוקד שירות הלקוחות במגוון ערוצים: ווטסאפ, פייסבוק, ובאמצעות הטלפון. מה זה אומר מבחינתכם כמבוטחים? השימוש בכרטיס מאפשר לכם שלא להוציא כסף מהכיס עבור שירותים רפואיים, להגיש קבלות בתביעה מול חברת הביטוח או לשלם השתתפות עצמית. הכל קל ומתבצע במקום! בנוסף מוקד השירות שלנו זמין 24/7 לשירותכם, בכל ימות השנה, כדי שנוכל ללוות אתכם בזמן השהייה בחו"ל ולסייע לכם בקבלת השירות הרפואי.

 • 584 עובדים
 • 4 סניפים בינלאומיים
 • 2011 נוסד

DavidShield

חברת DavidShield נוסדה בשנת 1999, ונחשבת לאחת החברות המובילות בעולם בתחום ביטוחי הבריאות הבינלאומיים. החברה מבטחת ישראלים השוהים בחו"ל לתקופות ארוכות (לדוגמא רילוקיישן) ומבוטחים מתושבויות שונות בעולם המתגוררים מחוץ לארצם. החברה פעילה בלמעלה מ-140 מדינות, עם משרדים בישראל, באירופה ובאוסטרליה והיא מאפשרת למבוטח לקבל שירותים רפואיים בכל מקום בעולם. DavidShield פיתחה במהלך השנים מגוון שירותים דיגיטלים מתקדמים ויחודיים, אשר זכו בפרסים רבים ולמעשה שינו ללא היכר את חוויית המשתמש בתחום הביטוח. בין אלו, מאפשרת החברה שימוש בכרטיס חיוב נטען לתשלום עבור רופאים או תרופות והכל בקלות ובמהירות בכמה לחיצות באפליקציית החברה, או ביצירת קשר עם המוקד במגוון ערוצים: ווטסאפ, פייסבוק, ובאמצעות הטלפון. השימוש בכרטיס מייתר את הצורך להגיש תביעה להחזר הוצאות מול חברת הביטוח ולהמתין לקבלת תשלום בדיעבד.


קריירה ב PassportCard

PassportCard הינה חברה צעירה ודינאמית. כולנו עובדים בשיתוף פעולה למען הצלחת החברה ובאווירה מיוחדת ויוצאת דופן. העובדים נהנים מסביבת עבודה מדהימה עם אפשרויות נרחבות לקידום ופיתוח אישי. התקשורת אצלנו פתוחה, האווירה חמה ונעימה והדאגה לרווחת העובדים חרוטה על דגלנו PassportCard רואה חשיבות רבה בתקשורת פתוחה בין העובדים, ההנהלה, הלקוחות והסוכנים ומאמינה שזו חשובה עד מאוד להצלחה העסקית של החברה. אנו מזמינים אתכם להצטרף לצוות האיכותי של PassportCard ולהיות חלק מחברה איכותית ומובילה בתחום ביטוחי הנסיעות לחו"ל.

לצפייה בכל המשרות

חברי הנהלה

 • אלון קצף

  יו"ר הדירקטוריון

  אלון קצף

  יו"ר הדירקטוריון

  אלון הוא נשיא ויו"ר קבוצת DavidShield. עד שנת 1999, שימש גם כמנכ"ל הקבוצה. בעבר, ניהל את מערך שיווק הביטוח המשלים בקופת חולים לאומית וכן, משרדי שיווק ומכירות, ברחבי העולם. כיום, משמש אלון כיו"ר הפורום הישראל לרילוקיישן, לצד תפקידו כיו"ר DavidShield, PassportCard ו-ExpatriateCard.

 • יואל אמיר

  מנכ"ל

  יואל אמיר

  מנכ"ל

  לפני שמונה לתפקיד מנכ"ל PassportCard, שימש יואל כמנכ"ל חטיבת הביטוח הכללי של Sapiens International Corporation N.V. הניסיון הניהולי העשיר שלו כולל שורה של תפקידים בכירים נוספים, ביניהם מנכ"ל IDIT I.D.I. Technologies ומנהל חברות תוכנה בינלאומיות, במשך כשני עשורים.

 • ירון בראון

  סמנכ"ל מכירות וחתם

  ירון בראון

  סמנכ"ל מכירות וחתם

  ירון הצטרף לקבוצה בשנת 2007, ומכהן בתפקידו החל משנת 2009. בשנת 2011, מונה גם לחתם בתחום מכירות הפרט. בעבר, שימש כמנהל תיקי לקוחות בכיר בחברת שיווק טלפוני. בעל תעודת חתם רפואי

 • not image

  דודו חובה

  סמנכ"ל שירות לקוחות

  דודו חובה

  סמנכ"ל שירות לקוחות

  דודו הצטרף לקבוצה בשנת 2011. במסגרת תפקידו, הוא אחראי על ניהול השירות ללקוחות החברה, ניהול התביעות, ניהול השירות לסוכני הביטוח וניהול יחידתMedical Case Manager , האחראית על טיפול בארועי חירום וארועים רפואיים מורכבים. בעבר, שימש כמנהל המסחרי של PassportCard. בעל תואר שני במשפטים ותואר ראשון במדעי המדינה ויחסים בינלאומיים.

 • רמי רוזנגרטן

  סמנכ"ל ערוצי הפצה

  רמי רוזנגרטן

  סמנכ"ל ערוצי הפצה

  רמי הצטרף לניהול החטיבה העסקית בשנת 2004. במסגרת תפקידו ריכז את הטיפול במוסדות וארגונים המוציאים את עובדיהם לרילוקיישן מחוץ לגבולות ישראל. לצד ההדרכה והפיקוח על פעילות סוכני הביטוח בארץ בתחום הביטוח הרפואי הבינלאומי, קידם את הפיתוח העסקי של החברה מול סוכני ביטוח ולקוחות בינלאומיים ברחבי העולם. רמי בעל ניסיון רב בתפקידי ניהול ופיקוח בביטוחי חיים ובריאות בחברות הביטוח "דולב" ו"אריה". בשנת 2000 ייסד את "שגרירות הבריאות" שמיקדה את פעילותה בפתרונות ביטוח לישראלים שמרכז חייהם מחוץ למדינת ישראל. . בתפקידו הנוכחי רמי רוזנגרטן משמש כסמנכ"ל הפיתוח העסקי של חברת דיוידשילד וסמנכ"ל ערוצי ההפצה של פספורטכארד ודיוידשילד. רמי בעל תואר B.S.c בוגר הטכניון.

 • שמוליק אלמסי

  סמנכ"ל כספים

  שמוליק אלמסי

  סמנכ"ל כספים

  שמוליק הצטרף לקבוצה בשנת 2012. במסגרת תפקידו, הוא אחראי על תחום התפעול ובקרת הכספים בחברה. בין תפקידי הקודמים, רו"ח מבקר ב-Deloite ורו"ח בחברת נדל"ן ציבורית. בעל תואר ראשון בכלכלה וחשבונאות, מאוניברסיטת בר-אילן.

 • נועה רונן

  דירקטור HR

  נועה רונן

  דירקטור HR

  נועה הצטרפה לקבוצה בשנת 2016 ומנהלת את מערך משאבי האנוש בארגון. אחראית על ניהול ההון האנושי והובלת תהליכי משאבי אנוש חוצי ארגון. בעבר שימשה בתפקידי ניהול בכירים בתחום משאבי אנוש בחברות FedEx והמשביר לצרכן. בעלת תואר שני בלימודי עבודה מאוניברסיטת תל אביב ותואר ראשון במדעי ההתנהגות.

 • ששון לוי

  סמנכ"ל רגולציה

  ששון לוי

  סמנכ"ל רגולציה

  ששון הצטרף לקבוצה בשנת 2004 ומנהל את תחום הרגולציה בקבוצת החברות בישראל, לאחר שהיה 7 שנים סמנכ"ל שירות ו- 4 שנים סמנכ"ל תשתיות. לששון ניסיון של 22 שנה בניהול מערכות מחשוב וניסיון של 14 שנה בניהול מערכי שירות גדולים. לפני שהצטרף ל-PassportCard, .מילא שורה של תפקידי ניהול בכירים בחברות היי-טק, טלוויזיה רב ערוצית

 • ירון הרלינג

  מנהל מחלקת פרוייקטים

  ירון הרלינג

  מנהל מחלקת פרוייקטים

  ירון הצטרף לקבוצה בשנת 2016 ואחראי על ניהול התהליכים והפרויקטים בחברה. בעל ניסיון של מעל 10 שנים בניהול והקמה של תשתיות ארגוניות לניהול פרויקטים ותהליכים בחברות שונות בינהן: SAPIENS international ו IDIT I.D.I technologies. בעל תואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן ותואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול מאוניברסיטת בן גוריון

 • איתן וולף

  עוזר עסקי למנכ"ל

  איתן וולף

  עוזר עסקי למנכ"ל

  איתן הצטרף לקבוצה ב-2018 כעוזר המנכ"ל של החברה. איתן שימש בעבר כיועץ אסטרטגי למשנה המנכ"ל של בנק הפועלים, ממייסדי חטיבת החדשנות והדיגיטל של הבנק. איתן עבר כ-5 שנים כיד ימינו של פרופ' יוסף גרוס, ממנסחי חוק החברות ומבכירי עורכי הדין בישראל, וכהן כיועץ משפטי חיצוני לעיתון ישראל היום. איתן הוא מחבר הספר "חברות – המדריך למנהל, לדירקטור ולבעל המניות". לאיתן תואר ראשון במשפטים מהאוניברסיטה העברית ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת בר אילן – שניהם בהצטיינות יתירה.

 • מונה קוזניץ

  מנהלת מחלקת בקרה, ידע ומשפטי

  מונה קוזניץ

  מנהלת מחלקת בקרה, ידע ומשפטי

  מונה, שהצטרפה לקבוצה בשנת 2005, אחראית על תחומי בקרת התביעות והתהליכים בחברה, ניהול הידע המקצועי והמחלקה המשפטית. בין תפקידיה הקודמים: מנהלת שירות הלקוחות ב- DavidShield, ניהול מערך התביעות, והקמת מחלקת הבקרה בקבוצה. בעלת תואר ראשון במנהל עסקים.


PassportCard WorldWide

 • סידני אוסטרליה

  Level 47 MLC Centre , 19 Martin Place, Sydney, 2000 NSW

 • המבורג, גרמניה

  Valentinskamp 24, Hamburg 20354

 • לונדון, בריטניה

  43 Bushfield Crescent HA8 8XQ London

 • ציריך, שוויץ

  Badenerstrasse 549 8048, Zurich